Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke tabakspot 6182
Antieke tabakspot
Startprijs 40 EUR
3 Delen Fayence 6186
3 Delen Fayence
Startprijs 40 EUR
Makkumse sierschotel, 19e eeuw. 6216
Makkumse sierschotel, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR
3 Delen Makkum. 6217
3 Delen Makkum.
Startprijs 40 EUR
Chinees bord, 18e eeuw. 6249
Chinees bord, 18e eeuw.
Startprijs 40 EUR
Duitse bierpul. 6269
Duitse bierpul.
Startprijs 40 EUR
Quan Yin, Blanc de Chine 6276
Quan Yin, Blanc de Chine
Startprijs 40 EUR
2 Porseleinen beeldjes 6284
2 Porseleinen beeldjes
Startprijs 40 EUR
Apothekerspotten, 6x. 6329
Apothekerspotten, 6x.
Startprijs 40 EUR
Meissen vaas. 6359
Meissen vaas.
Startprijs 40 EUR
2x Porselein, 19e eeuw. 6392
2x Porselein, 19e eeuw.
Startprijs 40 EUR
6x Chinese kleine vaasjes 6393
6x Chinese kleine vaasjes
Startprijs 40 EUR
Porseleinen ei 6401
Porseleinen ei
Startprijs 40 EUR
2x Chinees aardewerk 6448
2x Chinees aardewerk
Startprijs 40 EUR
Handbeschilderd wandbord. 6468
Handbeschilderd wandbord.
Startprijs 40 EUR
Grote dekselvaas. 6497
Grote dekselvaas.
Startprijs 40 EUR
Lotje blauw porselein. 6501
Lotje blauw porselein.
Startprijs 40 EUR
Lot divers Chinees porselein. 6503
Lot divers Chinees porselein.
Startprijs 40 EUR
6 x Kop + schotels. 6526
6 x Kop + schotels.
Startprijs 40 EUR
Beeldje, 'Ekster'. 6544
Beeldje, 'Ekster'.
Startprijs 40 EUR
Nymfenburg bord 6553
Nymfenburg bord
Startprijs 40 EUR
Grote Imari schaal 6582
Grote Imari schaal
Startprijs 45 EUR
Zuid Europese olielamp 6178
Zuid Europese olielamp
Startprijs 50 EUR
3 Duitse bierpullen 6237
3 Duitse bierpullen
Startprijs 50 EUR