Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Antieke Engelse kruithoorn 3244
Antieke Engelse kruithoorn

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Lederen politie koppelriem 3254
Lederen politie koppelriem

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Groot klapmes. 3276
Groot klapmes.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Serie Armamentaria 1-10 3317
Serie Armamentaria 1-10

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zwitserse bajonet 3237
Zwitserse bajonet

Resultaat:

58 EUR

Verkocht
Duitse bajonet 3162
Duitse bajonet

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Loop FN Flobert geweer. 3091
Loop FN Flobert geweer.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Holster + Sabel 3126
Holster + Sabel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bijl, 18e eeuw. 3139
Bijl, 18e eeuw.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Spaanse 'Toledo' bajonet 3165
Spaanse 'Toledo' bajonet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Oude Afrikaanse armdolk 3179
Oude Afrikaanse armdolk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
'Lee Enfield' bajonet 3210
'Lee Enfield' bajonet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
'Lee Enfield' bajonet 3212
'Lee Enfield' bajonet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zwitserse bajonet 3220
Zwitserse bajonet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Set politie cavalerie-sporen 3223
Set politie cavalerie-sporen

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Tsjechische bajonet 3238
Tsjechische bajonet

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke kruithoorn 3245
Antieke kruithoorn

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ned. Marechaussee koppel 3251
Ned. Marechaussee koppel

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lederen haverzak. 3312
Lederen haverzak.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Pistoolhoster + foudraal 3152
Pistoolhoster + foudraal

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Art Deco vitrine met tinnen soldaten + kanon 3221
Art Deco vitrine met tinnen soldaten + kanon

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Koperen dolk (Syrië) 3293
Koperen dolk (Syrië)

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Het Koninkrijk der Nederlanden in WO II 3316
Het Koninkrijk der Nederlanden in WO II

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Sabel etc. 3022
Sabel etc.

Resultaat:

40 EUR