Vier maal Hollandse hand ingekleurde gravures met wapens. Eén maal 'Wapen des Aertsbisdoms Besancon'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Mentz'. Eén maal 'Wapen des keurvorsts van Trier'. Eén maal 'W...
Frans Baayens. 1896 - 1970 Enschede. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
19e Eeuwse icoon met heilige. Afmeting: 30 x 23 x 1,5 cm. In redelijk/goede staat.
A. Veyrier. Franse school. Circa 1910. 'Verso La Captiva'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 61 cm. In goede staat.
Eberhardt Rechlin. 1928 - 1990. 'Opvliegende reiger bij ven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 70 cm. In goede staat.
J. Cornilliet, 1873. 1830 - 1886. Franse school. 'Buste dame'. Stukje verf af. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 46 cm. In redelijk/goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Modern houten bewerkt kunstwerk. Gelakt. Afmeting: 88 x 60 x 7 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vrouwelijk naakt'. Ets op papier. Afmeting: 40 x 32 cm. In goede staat.
Pendant. Monogram 'E.v.L'. Circa: 1880. 'Lezend kind met vis en katten' en 'Kind jaagd vis stelende katten weg'. Olieverf op linnen. Afmeting: 32 x 43 cm. In goede staat.
Frans Baayens 1896 - 1970 Enschede. 'Twents landschap met ven'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Heyboer. 'Vrouw'. Olieverf op papier. Afmeting: 21 x 31 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Frans café interieur met figuren'. Tweede helft 20e eeuw. Acryl op linnen. Afmeting: 120 x 80 cm. In goede staat.
Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Stilleven met viooltjes'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.
Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. 'Stilleven met citroen op tinnen bord'. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
A. Verweij, 1933. circa 1970. 'Hollands strand gezicht met bomschuiten en figuren'. (Egmond aan zee met de vuurtoren van Speyck ) Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 40 cm. In goede staat.
Herman Moerkerk. 1879 - 1949. 'Zittende dame met hoed'. Houtskool op papier. Afmeting: 25 x 17 cm. In goede staat.
Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. 'Meisje bij deur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 58 x 92 cm. In goede staat.
Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Th. Lindner, Düsseldorf. 1882 - 1956. 'Interieur met 18e eeuwse figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Kopie Rembrandt 1636. 'Figuren op traptreden'. Lithografie op papier. Afmeting: 16 x 13 cm. In goede staat.
Salvador Dali. Demart pro arte 1990. 'Paard'. Tweede helft 20e eeuw. Zijdedruk. Afmeting: 76 x 80 cm. In goede staat.