Jan Roëde, 1992. 1914 - 2007. Nr. XI / XV. 'Moderne compositie'. Lithografie op papier. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.
W. Kroon. 'Avondlandschap met boot op meer'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
R. de Jongh. 20e Eeuw. 'Romantisch landschap met paarden'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
Yvonne Poelstra. 'Tulpen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 85 cm. In goede staat.
Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. 'Vogels bij waterpartij'. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.
Monogram BD. 20e Eeuw. 'Hollandse ijspret'. Olieverf op linnen. 25 x 30 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. München, Duitse school. 'Twee zeilboten bij kade'. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. 'Voorstelling naar voorbeeld van 16e eeuw'. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18 cm. In goede staat.
W. Bonsall. 'Stadsgezicht New York'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
J.C. Verburgh. 20e Eeuw. 'Boeren interieur met moeder en kinderen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
Cornelis Johannes Snoeijerbosch. 1891-1975 Amersfoort. 'Corpus Jezus Christus'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 54 cm. In goede staat.
Wim Poelman (restaurateur Hengelo). Stilleven, 'Opengeslagen boek bij kaarslicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Albert Franke. Duitse school. 'Abstracte compositie. Olieverf op paneel. Paneel bewerkt en beschilderd. Gemengde techniek op paneel. Beschadigd. Afmeting: 90 x 182 cm. In redelijke staat.
Pierre-Auguste Renoir (1841-1919) 2 Portretten: 1x Portret van Auguste Rodin. Lithografie door Mourlot, Parijs 1951. Lithografie op papier. Afmeting. 30x23 cm. In goede staat en 1x Portret Richard Wag...
Groot havengezicht op Rotterdam. Lithografie naar oud voorbeeld, maar 20e eeuw. Lithografie op papier. Afmeting: 140 x 37 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 'Meisjes portret'. Circa 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 28 cm. In redelijke staat.
D. de Haar (?) Circa 1930. 'Stilleven met boek, fles en bloem'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.
Jaap van Kregten, 1878-1967. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1950. 'Medeteriaans havengezicht met boten en figuren op de kade'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 50 cm. In goede staat.
Ongesigneerd, ca. 1800. Madonna met kind (zuidelijke landen). Olieverf op linnen. Afmeting. 45x54 cm. In redelijke staat
Dirk Harting, 1884-1970. 'Gracht Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk monogram. Circa 1900. 'Hollands riviergezicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In redelijke staat.