Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

A. Heyboer, 'Vier vrouwen'.
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. 'Vier vrouwen'. Olieverf op papier. Afmeting: 78 x 107 cm. In goede staat.

Guilliaume Corneille, zeefdruk.
Resultaat: 250 EUR

Guilliaume Corneille '81. 1922 - 2010. Nr. 46/200. 'Naakte vrouw met duif'. Zeefdruk op papier. Afmeting: 64 x 50 cm. In goede staat.

Johan van Gesine,'Larens interieur'.
Resultaat: 250 EUR

Johan van Gesine (pseudoniem Cor Bouter, 1888 - 1966). 'Larens interieur, moeder met kinderen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Anton Heyboer
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.

2x Chinees voor-ouder portret.
Resultaat: 240 EUR

Twee antiek 'Chinese voorouder portretten'. Circa 1900. Aquarel op papier. (nieuw ingelegd). Afmeting: 61 x 130 cm. In redelijke staat.

Ivar Kampke
Resultaat: 240 EUR

Ivar Kampke, 1912. 1882 - 1936 Zweden. Dorpsstraat met figuren. Algerije. Gouache op papier. Afmeting: 40 x 35 cm. In goede staat.

Constant, 'Zelfportret'
Resultaat: 235 EUR

Constant. 1920 - 2005. 'Man met palet en penselen'. Nr.: 11/215. Lithografie op papier. Afmeting: 41 x 61 cm. In goede staat.

Anton Mauve, 'Landschap, herder met schapen'.
Resultaat: 225 EUR

Anton Mauve 1838 - 1888. 'Landschap, herder met schapen'. Houtskool op papier. Afmeting: 15 x 13 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 17e-18e eeuw.
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. 17e - 18e Eeuw. 'Interieur met figuren'. Inschilderingen + verf laat iets los. Behoeft restauratie. Olieverf op linnen. Afmeting: 37 x 26 cm. In redelijke staat.

A. Verhulst, 'Romantisch landschap'
Resultaat: 225 EUR

A. Verhulst, 20e eeuw. 'Romantisch landschap met figuren en kerk'. Olieverf op paneel. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.

H. Backers
Resultaat: 225 EUR

H. Backers. Circa: 1930. 'Schelpenvissers'. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 90 cm. In goede staat.

A.J. Zwart, 'Boeren interieur'
Resultaat: 220 EUR

A.J. Zwart 1903 - 1981. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

Martinus Nefkens, 'Coming sheep'.
Resultaat: 220 EUR

Martinus Nefkens. 1866 - 1941. Landschap met 'coming sheep'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

J. Wouters van Trirum, 'Poezen'
Resultaat: 210 EUR

Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. 'Spelende poezen op kleed met koperen kan'. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.

Gesigneerd, 'Ruïne bij avondlicht'.
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd rechtsonder. 19e Eeuw. 'Ruïne bij avondlicht'. Olieverf op paneel. Afmeting: 31 x 23 cm. In goede staat.

R.E. Partridge, '3 Geisha's'.
Resultaat: 200 EUR

R.E. Partridge. Canada/U.S.A. 'Drie Geisha's'. Olieverf op paneel. Afmeting: 122 x 60 cm. In goede staat.

Nicolaas Visscher, 'Landkaart van Zutphen'.
Resultaat: 200 EUR

Nicolaas Visscher. 1618 - 1709. 'Landkaart van Zutphen'. Deels ingekleurd. Afmeting: 48 x 57 cm. In zéér goede staat.

Jan Schoenaker, 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'.
Resultaat: 200 EUR

Jan Schoenaker. Roosendaal 1923 - Oldenzaal. 'Atelier met kunstschilders en naaktmodel'. Bekende glazenier die ook schilderijen maakte. Boekje te inzage. Olieverf op linnen. Afmeting: 56 x 101 cm. In...

Ongesigneerd, 'Moeder met kind'.
Resultaat: 200 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. 'Moeder met kind'. Naar Italiaanse meester. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 74 cm. In goede staat.

M. Bilders van Bosse, 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'.
Resultaat: 200 EUR

M. Bilders van Bosse. 'Riviergebied met koeien en figuren in de wei'. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Resultaat: 200 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

Klaus Fussman, 'Margeriten'.
Resultaat: 190 EUR

Klaus Fussman 1938, Duitsland. 'Margeriten'. Aquatint op papier. Afmeting: 16 x 22 cm. In goede staat.

Reinier Craeyvanger, 'Wandelende figuren in de stad'.
Resultaat: 180 EUR

Reinier Craeyvanger, 1876. 1812 - 1880. 'Wandelende figuren in de stad'. Aquarel op papier. Afmeting: 34 x 24 cm. In goede staat.

Dorpsplein
Resultaat: 170 EUR

Onduidelijk. ca. 1880. 'Italiaans dorpsgezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. Afm. 63x60 cm. In goede staat.