34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

H. Bader 1209
H. Bader

30 EUR

Martin van Waning, Ets. 1263
Martin van Waning, Ets.

30 EUR

Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'. 1304
Monogram MO, 'Vaas met bloemen voor stadsraam'.

30 EUR

Alan B. Hayman, 'Ree-kop'. 1387
Alan B. Hayman, 'Ree-kop'.

30 EUR

R. Wendt 1216
R. Wendt

25 EUR

E. Schaeffer 1217
E. Schaeffer

25 EUR

Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'. 1308
Ongesigneerd. 'Stilleven met beeld'.

25 EUR

Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'. 1343
Russische School, 'Bloemenvaas op terrastafel'.

25 EUR

Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'. 1352
Ongesigneerd, 'Bergmeer met edelhert'.

25 EUR

Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'. 1366
Walther Kohlhoff, 'Gracht in Berlijn'.

25 EUR

Antieke gravure 1369
Antieke gravure

25 EUR

N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'. 1389
N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'.

25 EUR

Otto Strathmann? 1234
Otto Strathmann?

20 EUR

Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'. 1238
Ongesigneerd, ' Schenkkan met bloemen'.

20 EUR

Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel) 1293
Berry Brugman, 'Bospad' (Twickel)

20 EUR

Monogram Moll, 'Damesportret'. 1315
Monogram Moll, 'Damesportret'.

20 EUR

Thurin, 'Figuur onder bomen'. 1316
Thurin, 'Figuur onder bomen'.

20 EUR

Monogram M.O. , 'Damesportret'. 1307
Monogram M.O. , 'Damesportret'.

15 EUR