34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

Landkaart, ca. 1700. 1364
Landkaart, ca. 1700.
Startprijs 30 EUR
Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen. 1378
Onduidelijk gesigneerd, Interieur met rozen.
Startprijs 30 EUR
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'. 1413
Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 30 EUR
L. Nijenhuis, 'Arabier'. 1431
L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 30 EUR
Ongesigneerd ca. 1900 1210
Ongesigneerd ca. 1900
Startprijs 35 EUR
Ongesigneerd, Rembrandt 1213
Ongesigneerd, Rembrandt
Startprijs 35 EUR
2 Babyportretten 1286
2 Babyportretten
Startprijs 35 EUR
Russische School, 'Havengezicht'. 1346
Russische School, 'Havengezicht'.
Startprijs 35 EUR
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.' 1347
R. Thiele, 'Zomers landschap met beek, bomen etc.'
Startprijs 35 EUR
O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'. 1353
O. Heinisch, 'Tiroler huis in bergen'.
Startprijs 35 EUR
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'. 1354
Monogram M.F., 'Portret van Perzische krijgsheer'.
Startprijs 35 EUR
Affiche, '60-er jaren'. 1115
Affiche, '60-er jaren'.
Startprijs 40 EUR
Monogram L.W., 'Brug'. 1247
Monogram L.W., 'Brug'.
Startprijs 40 EUR
Ton Anconé, Lutterzand (klein) 1250
Ton Anconé, Lutterzand (klein)
Startprijs 40 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'. 1306
Onduidelijk gesigneerd, 'Slootkant'.
Startprijs 40 EUR
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'. 1336
Anatolij Cernjaev, 'Landschap Odessa'.
Startprijs 40 EUR
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'. 1337
Anatol Cernajaev, 'Twee vazen met bloemen'.
Startprijs 40 EUR
Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'. 1410
Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 40 EUR
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'. 1447
G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'. 1131
Onduid. gesign. 'Frans stadsgezicht'.
Startprijs 50 EUR
Hundertwasser, 'Landschap'. 1150
Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 50 EUR
Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'. 1189
Ongesigneerd, 'Stilleven met fruit'.
Startprijs 50 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1211
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 50 EUR
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1232
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.
Startprijs 50 EUR