Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Alan B. Hayman, 'Ree-kop'.
Resultaat: 30 EUR

Alan B. Hayman, 'Ree-kop' (handgesigneerde copy). Reproductie op papier. Afmeting: 28 x 21 cm. In goede staat.

Frank Arts, "Naakte dame"
Resultaat: 160 EUR

Frank Arts. 'Portret naakte dame'. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 122 cm. In goede staat.

N. Moerdijk, 'Vrouw in dorpsstraat'.
Resultaat: 25 EUR

Schilderij van N. Moerkerk. 'Vrouw in dorpsstraat'. Olieverf op paneel. Afmeting: 15 x 12 cm. In goede staat

D. Harting, 'Ophaalbrug Amsterdam'.
Resultaat: 40 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Ophaalbrug Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 32 x 45 cm. In goede staat.

D. Harting, 'Gracht Amsterdam'.
Resultaat: 45 EUR

Dirk Harting, 1884-1970. 'Gracht Amsterdam'. Ets op papier. Afmeting: 33 x 56 cm. In goede staat.

Jan Faber, 'Groningen, Noord -Hollands dorp'.
Resultaat: 160 EUR

Johan Faber, 1902-1979. 'Groningen, Noord-Hollands dorp'. Pastel op papier. Afmeting: 53 x 74 cm. In goede staat.

2 Werken, Jan Faber
Resultaat: 40 EUR

Twee maal Johan Faber, 1902-1979. Groningen. Waddengebied met gedicht en plaats Stedum. Lino-snedes op papier. Afmeting: 23 x 17 cm. en 32 x 22 cm. In goede staat.

D. de Haar (?) 'Stilleven met boek, fles en bloem'.
Resultaat: 50 EUR

D. de Haar (?) Circa 1930. 'Stilleven met boek, fles en bloem'. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Icoon, Grieks
Resultaat: 40 EUR

Oude Icoon. 'Maria met kindje Jezus'. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 33 x 24,5 cm. In goede staat.

N. Bulders, 'Jongen op paal in water'.
Startprijs 20 EUR

Nico Bulder, 1898-1964, Groningen. 'Jongen op paal in water'. Houtsnede op papier. Afmeting: 11 x 14 cm. In goede staat.

Optica gravure, 'Het paleis te Amsterdam'.
Resultaat: 35 EUR

Optica gravure, 18e eeuw. Het paleis te Amsterdam. Georg Balthasar Probst excud Med.Fol No. 68. Gravure op papier. Afmeting: 29,8 x 43,5 cm. In goede staat.

Theo Kurpershoek, 'Visser bij zeilboten aan stijger'.
Resultaat: 100 EUR

Theo Kurpershoek, 1914-1998. Visser bij zeilboten aan stijger. Aquarel op papier. Afmeting 33 x 20 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Edelman'
Resultaat: 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Portret edelman'. Naar 17e-18e eeuws voorbeeld. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Henk Reerink, 'Koeien'
Startprijs 150 EUR

Henk Reerink, Hengelo. 'Koeien bij knotwilg', (naar A. Verhoesen). Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Anton Heyboer
Resultaat: 250 EUR

Anton Heyboer 1968. 1924 - 2005. 'Onschuld komt met het leven'. Ets op papier. Afmeting: 100 x 55 cm. In goede staat.

Verzamelalbum kunstwerken
Resultaat: 200 EUR

Groot verzamelalbum vol met antieke kunstwerken. Onder andere; Aquarellen, tekeningen, sepia's etc. . Hoofdzakelijk diverse Duitse schilders. Sommige werken bevatten vochtvlekjes. Afmeting: 97 x 36 x...

C. de Kok, 'Surrealistisch landschap met vogels'.
Startprijs 100 EUR

Cees de Kok. 1937 Tilburg - Almelo. 'Surrealistisch landschap met vogels'. Olieverf op paneel. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

2x Aquarel.
Startprijs 70 EUR

Twee maal landschappen met figuren (vochtvlekjes), 19e eeuw. Met monogram. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 32 x 49 cm. In redelijke staat.

2 Werken in ovale lijst.
Startprijs 70 EUR

Twee antieke ovale lijsten in Louis- Seize stijl met lithografieën/reproduktie. Circa 1900. Afmeting: 55 x 58 cm. en 49 x 34 cm. In goede staat.

A. Korneck, 'Mediterane dorpsstraat met figuren'.
Resultaat: 70 EUR

A. Korneck. Circa 1900. Jugendstil. Mogelijk laat werk Albert Friedrich Korneck, 1813 - 1905. 'Mediterane dorpsstraat met figuren'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

C. Pignatari, 2x Gravure.
Startprijs 60 EUR

Twee maal Italiaanse gravure. F. Campana Inc. Casanova del en C. Pignatari R. Inc. G. Casanova R. 18e-19e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

4x Flora gravure (antiek)
Resultaat: 60 EUR

Vier antieke hand-ingekleurde flora gravures door F. Sansom Sculp. Syd. Edwardsdel 1801 Pub. by T. Curtis. Gravures op papier Afmeting: 20 x 12 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Stilleven met viooltjes'.
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Stilleven met viooltjes'. Olieverf op paneel. Afmeting: 35 x 30 cm. In goede staat.

Dieudonné Jacobs, 'Man met baard'.
Startprijs 40 EUR

Dieudonné Jacobs (Rome), 1887-1967. Sommum Perpertum, man met baard (vouw). Gemengde techniek op papier. Afmeting: 28 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Damesportret'
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. 'Damesportret' Ovaal. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

W. Zwaardveld (?) 'Hollands landschap'.
Resultaat: 40 EUR

W. Zwaardveld (?). Circa 1930. 'Hollands landschap met platbodem en windmolen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Kok, 'Stilleven met fruit, bloemenvaas'.
Startprijs 30 EUR

Kok. 'Stilleven met fruit, bloemenvaas etc.'. Aquarel op papier. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

J. Wouters van Trirum, 'Poezen'
Resultaat: 210 EUR

Johannes Wouters van Trirum, 1924 - 2011. 'Spelende poezen op kleed met koperen kan'. Olieverf op linnen. Afmeting; 40 x 50 cm. In goede staat.

H. de Boer, 'Bosuil op stam'. .
Resultaat: 35 EUR

H. de Boer (H.d.B.). 'Bosuil op stam'. Houtskool op papier. Afmeting: 75 x 50 cm. In goede staat.

Naar A. Koningh Jr., 'Romantisch wintergezicht'.
Startprijs 55 EUR

Naar A. Koningh Jr. 'Romantisch Hollands wintergezicht'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Hollandse skutsjes op meer'.
Resultaat: 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Hollandse skutsjes op meer'. 19e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 20 cm. In goede staat.

Japanse houtsnede, 'Vogels bij waterpartij'.
Resultaat: 60 EUR

Antieke Japanse ingekleurde, gesigneerde houtsnede. Circa 1900 of ouder. 'Vogels bij waterpartij'. Houtsnede op papier. Afmeting: 36 x 23 cm. In goede staat.

G. Stevens, 'Strandgezicht met strandjutters'.
Startprijs 120 EUR

G. Stevens. 20e Eeuw. Waarschijnlijk export schuilnaam van C.A.V. Diggelen, 1921-1989. 'Strandgezicht met strandjutters'. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 70 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers, 'Hyacinten'.
Startprijs 150 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'Hyacinten' 1981. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 40 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers, 'Grissaille'.
Startprijs 150 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'Grissaille'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Meinert W. Volkers, 'De val'.
Startprijs 150 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'De val'. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 55 cm. in goede staat.

Meinert W. Volkers, 'Het alziend oog'.
Startprijs 140 EUR

Meinert Volkers, 1927-2000, Enschede. 'Het alziend oog', 1970. Olieverf op paneel. Afmeting: 39 x 51 cm. In goede staat.

B. Zickendraht, 'Dame met rozen'.
Startprijs 350 EUR

Bernard Zickendraht 1932. 1854 - 1937. Duitse school. 'Dame met rozen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Haber Haifa, 'Seder'.
Resultaat: 265 EUR

Haber Haifa (Israël), 1952. Naife school. Titel: Seder (= Maaltijd). Joods gebruik. Olieverf op paneel. Afmeting: 77 x 49 cm. In goede staat.

Edmund Caldwell, 'Ivoorhandel'.
Startprijs 250 EUR

Edmund Caldwell 1897. 1852-1930. 'Bewapende Afrikaanse ivoorhandel karavaan'. (sepia met ophogend wit). Sepia op papier. (kleine vochtvlekjes) Afmeting: 21 x 35 cm. In redelijke staat.

Nico Zwiers, 'Oosterse citadel bij avond'.
Startprijs 80 EUR

Nico Zwiers. Circa 1960. 'Oosterse citadel bij avond aan het water'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.

A. Steinlen, 'Kust La Corniche'.
Startprijs 100 EUR

Aimé Steinlen, 1923-1996. Frankrijk. 'Kust La Corniche'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 20 cm. In goede staat.

A. Pawlowsky, 'Schloss Liechtenstein'.
Startprijs 75 EUR

A. Pawlowsky. Circa 1890. 'Schloss Liechtenstein'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 21 cm. In goede staat.

Hetty Broedelet, 'Boeddha'.
Startprijs 50 EUR

Hetty Broedelet, 1877-1966. 'Boeddha'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 16 cm.

L. Nijenhuis, 'Arabier'.
Startprijs 30 EUR

L. Nijenhuis. Circa 1930. 'Portret Arabier'. Olieverf op paneel. Afmeting: 8,5 x 11 cm. In goede staat.

Krokelew, 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'.
Startprijs 100 EUR

Krokelew 1996. Russische school. 'Besneeuwd bosgezicht met schuurtje'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm.

Anatoly Sokolova, 'Twee riviergezichten'.
Startprijs 100 EUR

Twee maal Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Twee riviergezichten'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 24 cm. en 28 x 18 cm. In goede staat.

2x A. Sokolova, 'Twee maal vaas met bloemen'.
Startprijs 60 EUR

Annastassia Sokolova 1967. Russische school. 'Twee maal vaas met bloemen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 12 x 17 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova, 'Riviergezicht met huizen en boten'.
Startprijs 60 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Riviergezicht met huizen en boten'. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 39 cm. In goede staat.

Anatoly Sokolova, 'Paardenwagen bij blokhut'.
Startprijs 60 EUR

Anatoly Sokolova, 20e eeuw. Russische school. 'Paardenwagen bij blokhut'. Olieverf op linnen. Afmeting: 55 x 50 cm. In goede staat.

Ankie Leijten van Huizen, 'Waterlelies'.
Resultaat: 40 EUR

Ankie Leijten van Huizen. 'Waterlelies'. Olieverf op papier. Afmeting: 70 x 100 cm. In goede staat.

Jaap van Kregten, 'Watermolen Haaksbergen'.
Resultaat: 50 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1967. 'Watermolen Haaksbergen'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Boeren interieur'
Startprijs 25 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 'Boeren interieur'. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Meisje bij kind in bed'.
Resultaat: 45 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 'Meisje bij kind in bed'. Olieverf op paneel. Afmeting: 19 x 25 cm. In goede staat.

Landkaart 1626.
Startprijs 600 EUR

Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...

Landkaart 1696.
Startprijs 240 EUR

Grote antieke landkaart 'La Seigneurie Groningae 1696', door Nicolas Sanson. Gravure op papier. Afmeting: circa 56 x 82 cm. In goede staat.

Groeninga, 'Stadsgezicht'.
Resultaat: 90 EUR

Groeninga. 'Stadsgezicht' van Georg Brauw en Frans Hogenberg. Circa 1570-1590. Antieke Hollandse hand ingekleurde kopergravure. Gravure op papier. Afmeting: circa 17 x 49 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, 'Limburgs landschap'.
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Verso collectie Hustint. 'Limburgs landschap, Mechelen Wittem'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Onduidelijk gesigneerd, Frans havengezicht'.
Startprijs 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Frankrijk, circa 1950. 'Frans havengezicht'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 29 x 40 cm. In goede staat.

Ad Maas, 'Dame in stoel'.
Startprijs 50 EUR

Ad Maas '54. Tilburg 1930 - Thorn 2013. 'Dame in stoel'. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 37 x 21 cm. In goede staat.

G. Daemen,'Brabantse boerderij in landschap'.
Startprijs 40 EUR

G. Daemen '50. 'Brabantse boerderij in landschap'. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Anton Pieck, 'Klasje'.
Startprijs 55 EUR

Anton Pieck 1895 - 1987. 'Klasje'. Lithografie op papier. Afmeting: 50 x 34 cm. In goede staat.

Berry Brugman, 'Bloemen'.
Startprijs 200 EUR

Berry Brugman, 1915 - 1996. 'Bloemencompositie'. Gouache op papier. Afmeting: 54 x 75 cm. In goede staat.

J.H. Coster, 'Stilleven met mand, bloempotten etc.'
Resultaat: 140 EUR

J.H. Coster, 1846 - 1920. 'Stilleven met mand, bloempotten etc..' Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 32 cm. In goede staat.

H. Kley, 'Vaas met bloemen'.
Startprijs 100 EUR

Henry Kley, 1903 - 1977. 'Vaas met bloemen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

H. Breedveld, 'Eendenfamilie aan waterkant'.
Startprijs 350 EUR

Hendrik Breedveld, 1918 Sliedrecht. 'Eendenfamilie aan de waterkant'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

J.W. van Trirum, 'Paarden en kippen in stal'.
Resultaat: 330 EUR

Johannes Wouterus van Trirum, 1924 - 2011. 'Paarden en kippen in stal'. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Henk Roosink, 'Kippen bij hek'.
Startprijs 220 EUR

Henk Roosink, (Rijssen) 1960. 'Kippen bij hek'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Henk Roosink, 'Eendenfamilie in bosschage'.
Startprijs 220 EUR

Henk Roosink (Rijssen) 1960. 'Eendenfamilie in bosschage'. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 'Bloem stilleven'.
Startprijs 220 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. 'Bloem stilleven' in ovale lijst. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Zuid-Duits riviergezicht'.
Resultaat: 100 EUR

Hendrick Verdonck. 'Zuid-Duits riviergezicht met kasteel, figuren en bergen'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

H.Verdonck, 'Romantische boerderij'.
Resultaat: 85 EUR

Hendrik Verdonck. 20e Eeuw. 'Romantische boerderij met figuren'. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.

sjoerd Bakker 2001
Resultaat: 40 EUR

Sjoerd bakker 2001 modern werk