Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

34. Oktoberveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 oktober 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen beeldje, 'Meisje'. 5087
Bronzen beeldje, 'Meisje'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd 5114
Beeldje Jongeman, onduidelijk gesigneerd

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Beeld, 'Hermes God van de handel'. 5062
Beeld, 'Hermes God van de handel'.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Boeddha beeld. 5082
Boeddha beeld.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Bronzen modern kunstwerk 5125
Bronzen modern kunstwerk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Beeld, 'Moderne danseres'. 5072
Beeld, 'Moderne danseres'.

Resultaat:

125 EUR

Verkocht
Bronzen aap. 5104
Bronzen aap.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
3 x Bronzen beeld. 5034
3 x Bronzen beeld.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2 x Bronzen figuren. 5033
2 x Bronzen figuren.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beeld, vrouw 5058
Beeld, vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beeld, vrouw 5059
Beeld, vrouw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Art Nouveau buste. 5089
Art Nouveau buste.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot 5 beelden. 5099
Lot 5 beelden.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sculptuur, 'Son of the sun'. 5039
Sculptuur, 'Son of the sun'.

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, paard 5057
Bronzen beeld, paard

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Houten beeld, hond (staande) 5065
Houten beeld, hond (staande)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Spekstenen beeld, '2 uiltjes' 5068
Spekstenen beeld, '2 uiltjes'

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Teckel op marmeren voet 5117
Teckel op marmeren voet

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Sculptuur, '2 Gezichten'. 5043
Sculptuur, '2 Gezichten'.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, 'Naakte vrouw'. 5064
Bronzen beeld, 'Naakte vrouw'.

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2 Groene bronzen figuren Thailand 5071
2 Groene bronzen figuren Thailand

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
2x Bronzen figuren 5094
2x Bronzen figuren

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Bronzen 'Vrouwe Justitia' 5127
2x Bronzen 'Vrouwe Justitia'

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Beeld, 'Vogeltje'. 5066
Beeld, 'Vogeltje'.

Resultaat:

65 EUR