Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Djokja zilveren schaal 97
Djokja zilveren schaal
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Lepeldoos met zilveren vorkjes 98
Lepeldoos met zilveren vorkjes

Resultaat:

140 EUR

3-Delig zilveren servies 99
3-Delig zilveren servies
Startprijs 700 EUR
Verkocht
Zilveren bonbonmandje, schuit-vormig 100
Zilveren bonbonmandje, schuit-vormig

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9 Zilveren rinkelbanden 101
9 Zilveren rinkelbanden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Setje Tiffany sieraden 102
Setje Tiffany sieraden

Resultaat:

150 EUR

4 Zilveren ringen. 103
4 Zilveren ringen.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Zilveren ring met robijn 104
Zilveren ring met robijn

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Zilveren armband jasseron 105
Zilveren armband jasseron

Resultaat:

70 EUR

Zilveren armband en ring Filigrain 106
Zilveren armband en ring Filigrain
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Collier van rozenkwarts 107
Collier van rozenkwarts

Resultaat:

50 EUR

Zilveren schakelarmband 108
Zilveren schakelarmband
Startprijs 30 EUR
Verkocht
Lot met o.a. streeksieraden 109
Lot met o.a. streeksieraden

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren horlogeketting 110
Zilveren horlogeketting

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Parelcollier in donkere tinten 111
Parelcollier in donkere tinten

Resultaat:

25 EUR

3-Delige zilveren moccaset 112
3-Delige zilveren moccaset
Startprijs 480 EUR
Zilveren gordel, gemaakt van bijbelsloten/sluithaken 113
Zilveren gordel, gemaakt van bijbelsloten/sluithaken
Startprijs 240 EUR
Verkocht
Bijbel met zilver 1863 114
Bijbel met zilver 1863

Resultaat:

1.000 EUR

Zilveren theeservies 3-delig 115
Zilveren theeservies 3-delig
Startprijs 400 EUR
2-Delige zilveren taartset 116
2-Delige zilveren taartset
Startprijs 90 EUR
Verkocht
Zilveren tasbeugel als fotolijst 117
Zilveren tasbeugel als fotolijst

Resultaat:

90 EUR

Zilveren kom met jacht, olifanten/tijgers etc. 118
Zilveren kom met jacht, olifanten/tijgers etc.
Startprijs 110 EUR
Verkocht
Zilveren cabaret, 18e eeuw 119
Zilveren cabaret, 18e eeuw

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Tafelstuk met zilver 120
Tafelstuk met zilver

Resultaat:

120 EUR