Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3 Duitse bierpullen. 6563
3 Duitse bierpullen.
Startprijs 50 EUR
Klepkan, 19e eeuw 6564
Klepkan, 19e eeuw
Startprijs 35 EUR
Terra cotta figuur, 'De denker'. 6565
Terra cotta figuur, 'De denker'.
Startprijs 70 EUR
Servies,  Nymphenburg. 6566
Servies, Nymphenburg.
Startprijs 175 EUR
Grote majolica wandtegel 6567
Grote majolica wandtegel
Startprijs 140 EUR
Verkocht
Dresden figuur. 6568
Dresden figuur.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Dresden figuur. 6569
Dresden figuur.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Schierholz porselein groep. 6570
Schierholz porselein groep.

Resultaat:

140 EUR

Groot Dresden figuur. 6571
Groot Dresden figuur.
Startprijs 175 EUR
Fürstenberg groep, 19e eeuw 6572
Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startprijs 250 EUR
Verkocht
4 Sitzendorf figuren. 6573
4 Sitzendorf figuren.

Resultaat:

200 EUR

Dresden aap. 6574
Dresden aap.
Startprijs 70 EUR
Fürstenberg figuur. 6575
Fürstenberg figuur.
Startprijs 55 EUR
Rosenthal tablet 6576
Rosenthal tablet
Startprijs 70 EUR
Verkocht
Dresden figuur. 6577
Dresden figuur.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Dresden figuur. 6578
Dresden figuur.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Sitzendorf figuur, groot. 6579
Sitzendorf figuur, groot.

Resultaat:

90 EUR

Furstenberg tablet. 6580
Furstenberg tablet.
Startprijs 100 EUR
Fürstenberg tablet 6581
Fürstenberg tablet
Startprijs 100 EUR
Rosenthal tablet 6582
Rosenthal tablet
Startprijs 70 EUR
Fürstenberg tablet 6583
Fürstenberg tablet
Startprijs 100 EUR
Verkocht
KPM Figuur. 6584
KPM Figuur.

Resultaat:

140 EUR

KPM figuur. 6585
KPM figuur.
Startprijs 70 EUR
Groot Sitzendorf figuur 6586
Groot Sitzendorf figuur
Startprijs 175 EUR