Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Mahoniehouten ladenkastje, 19e eeuw
Startprijs 800 EUR

Vroeg 19e eeuws mahoniehouten één-deurs ladenkastje met gebogen front. Louis Seize. Recentelijk professioneel gerestaureerd en in zeer goede staat. Afmeting: 80 x 71 x 44 cm. In goede staat.

Franse bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 375 EUR

Antieke Franse mahoniehouten bijzettafel met bronzen beslag en marmeren blad. Gerestaureerd. Circa: 1900. In goede staat.

Schwarzwald secretaire
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame Duitse notenhout gesneden Schwarzwald secretaire met messing beslag, bolpootjes missen. Eiken ranken en florale decor. Twee-delig. Afmeting: 176 x 57 x 46 cm. In goede staat.

Chiffoniere, mahonie.
Startprijs 250 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten chiffoniere met zes lades en bronzen beslag, compleet met sloten en sleutels. Afmeting: 160 x 100 x 48 cm. In goede staat.

Bruin lederen fauteuil
Resultaat: 425 EUR

Bruine lederen fauteuil met houten poten en wielen. Afmeting: 90 x 80 x 96 cm. In goede staat.

Trumeau met zwart marmer
Resultaat: 900 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten Empire trumeau met zwart marmeren blad en vergulde applicatie. Circa: 1820. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 87 x 79 x 38 cm. In zeer goede staat.

Schrijfsecretaire, 19e eeuw.
Startprijs 1.700 EUR

19e Eeuws hoge kwaliteit Franse secretaire. Rozenhout met intarsia en verguld bronzen secretaire front met gebogen zijkanten en intarsia aan de zijkanten. Afmeting: 130 x 54 x 80 cm. In goede staat.

Theekastje, ca. 1915
Resultaat: 70 EUR

Antiek eikenhouten theekast met afneembaar blad. Circa: 1915. Afmeting: 77 x 67 x 45 cm. In goede staat.

Eikenhouten Barok vitrinekast
Startprijs 350 EUR

19e Eeuwse Hollandse eikenhouten Barok vitrine opzetkast. Met zijkant deurtjes naast de lades. Klein model. Bronzen beslag. Afmeting: 198 x 110 x 56 cm. In goede staat.

Antieke butler-tray, mahonie
Resultaat: 85 EUR

Mahoniehouten antieke butler-tray. Tablet op klapbare standaard. Circa: 1900. Afmeting: 88 x 76 x 45 cm. In goede staat.

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad
Startprijs 80 EUR

Franse-stijl bijzettafel met marmeren blad. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 96 x 39 cm ø. In goede staat.

Jugendstil tafel
Startprijs 500 EUR

Antieke eikenhouten Jugendstil tafel met messing florale applicaties en etage. Circa: 1900. Ontwerp van Gustave Serrarier Bovy (1858 - 1910). Afmeting: 78 x 80 cm ø. In goede staat.

Witte piedestal.
Startprijs 100 EUR

Houten beschilderde zuil/piedestal. 20e Eeuw. Afmeting: 109 x 23 x 24 cm. In goede staat.

Kersenhouten haltafel
Resultaat: 50 EUR

Kersenhouten haltafel met twee lades. Stijlmeubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 76 x 120 x 40 cm. In goede staat.

Eikenhouten Art Deco vitrinekast.
Resultaat: 190 EUR

Hollandse eikenhouten Art Deco (uitneembare) vitrinekast met vier schappen. Circa: 1920. Afmeting: 193 x 100 x 35 cm. In goede staat.

Armleunzetel met leer
Resultaat: 100 EUR

Grote antieke Hollandse eikenhouten armleunstoel met gave bruine lederen zitting en rugleun. Circa: 1920. Afmeting: 121 x 75 x 65 cm. In goede staat.

Halspiegel met kroon, Louis Philippe
Resultaat: 100 EUR

19e Eeuwse Duitse mahoniehouten Louis Philippe halspiegel met afneembare kroon. Circa: 1870. Afmeting: 133 x 60 cm. In goede staat.

Eiken één-deurs spinde
Resultaat: 275 EUR

Antieke Duitse eikenhouten één-deurs spinde met sleepoten, houtgestoken lijsten en originele scharnieren. Slot later. Afmeting: 107 x 86 x 53 cm. In goede staat.

Italiaanse putti tafel
Resultaat: 190 EUR

Italiaanse houtgestoken tafel met twee grote putti's en druivenranken (plated), met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 57 x 109 x 45 cm. In goede staat.

Staande kapstok, smeedijzer.
Resultaat: 40 EUR

Oude smeedijzeren staande kapstok. 20e Eeuw. Afmeting: 178 x 45 cm. In goede staat.

Ovale Engelse salontafel, 19e eeuw.
Startprijs 60 EUR

Ovale Engelse mahoniehouten salontafel. Afmeting: 62 x 102 x 130 cm. In goede staat.

Mahonie houten schrijftafel
Resultaat: 100 EUR

Engelse mahoniehouten schrijftafel met twee lades. 19e Eeuw. Afmeting: 75 x 103 x 58 cm. In goede staat.

Kuifkapstok met 4 kleerhaken
Resultaat: 30 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten kuifkapstok met vier kleerhaken. 19e Eeuw. Afmeting: 150 x 40 x 20 cm. In goede staat.

Palissander ladenkastje
Resultaat: 125 EUR

19e Eeuws Frans palissanderhouten bijzettafeltje met twee lades, verguld bronzen beslag en florale intarsia op blad. Eén slot mist. Afmeting: 74 x 48 x 33 cm. In goede staat.