Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
4x Kaiser porselein 6611
4x Kaiser porselein

Resultaat:

35 EUR

4 x Chinees borden 6612
4 x Chinees borden
Startprijs 70 EUR
Verkocht
6 x Gemberpot 6613
6 x Gemberpot

Resultaat:

40 EUR

3 KPM vazen, beschilderd 6614
3 KPM vazen, beschilderd
Startprijs 100 EUR
Reservisten bierkruik 6615
Reservisten bierkruik
Startprijs 100 EUR
Verkocht
7 Bierkruiken 6616
7 Bierkruiken

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
6 Porseleinen kopjes 6617
6 Porseleinen kopjes

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Beeld als kandelaar, Fürstenberg 6618
2x Beeld als kandelaar, Fürstenberg

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
KPM servies 6619
KPM servies

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
7 Meissen borden 6620
7 Meissen borden

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
KPM servies 6621
KPM servies

Resultaat:

250 EUR

KPM servies 6622
KPM servies
Startprijs 250 EUR
5 KPM schaaltjes 6623
5 KPM schaaltjes
Startprijs 45 EUR
5 KPM schaaltjes 6624
5 KPM schaaltjes
Startprijs 55 EUR
Verkocht
5 KPM schoteltjes 6625
5 KPM schoteltjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Doos met Chinees porselein 6626
Doos met Chinees porselein

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Napels porseleingroep. 6627
Napels porseleingroep.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Theeservies, 'Seltmann'. 6628
Theeservies, 'Seltmann'.

Resultaat:

45 EUR

6 Delen Chinees porselein. 6629
6 Delen Chinees porselein.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
2x half vaasje. 6630
2x half vaasje.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
4x Chinese doosjes. 6631
4x Chinese doosjes.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
7x Franse dekseldoosjes. 6632
7x Franse dekseldoosjes.

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein. 6633
Lot van 16 stuks 19e eeuws porselein.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6 x Celadon vaas. 6634
6 x Celadon vaas.

Resultaat:

105 EUR