Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Schilderij klok 3524
Schilderij klok

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse pubklok 3525
Engelse pubklok

Resultaat:

150 EUR

Engelse mahoniehouten staande klok 3526
Engelse mahoniehouten staande klok
Startprijs 400 EUR
Schilderijklok, 19e eeuw. 3527
Schilderijklok, 19e eeuw.
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Frans klokkenstel 3528
Frans klokkenstel

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Engelse horizontaalklok  3529
Engelse horizontaalklok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Frans boulle uurwerk, 19e eeuw 3530
Frans boulle uurwerk, 19e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Louis Seize pendule, ca. 1800 3531
Louis Seize pendule, ca. 1800
Startprijs 800 EUR
Verkocht
Franse pendule, ca. 1840 3532
Franse pendule, ca. 1840

Resultaat:

260 EUR

Comtoise met harpslinger, 19e eeuw 3533
Comtoise met harpslinger, 19e eeuw
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Rolling Ball Clock 3534
Rolling Ball Clock

Resultaat:

300 EUR

Boulle pendule, Louis Philippe 3535
Boulle pendule, Louis Philippe
Startprijs 240 EUR
Staande vrijslinger, Notenhout 3536
Staande vrijslinger, Notenhout
Startprijs 600 EUR
Hollandse staande klok 3537
Hollandse staande klok
Startprijs 500 EUR
Pendule met hond. 3538
Pendule met hond.
Startprijs 1.500 EUR
Engelse staande klok, 18e eeuw. 3539
Engelse staande klok, 18e eeuw.
Startprijs 400 EUR
Verkocht
Engelse staande klok 3540
Engelse staande klok

Resultaat:

120 EUR

Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk' 3541
Friese staartklok, 'Tasma-Gordijk'
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Kalender klok, ca. 1880 3542
Kalender klok, ca. 1880

Resultaat:

1.100 EUR

Engelse scheepsklok  (messing) 3543
Engelse scheepsklok (messing)
Startprijs 80 EUR
Friese staartklok, 19e eeuw 3544
Friese staartklok, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Verkocht
Franse portaal klok, ca. 1880 3545
Franse portaal klok, ca. 1880

Resultaat:

160 EUR

Koekoeksklok met snek 3546
Koekoeksklok met snek
Startprijs 1.000 EUR
Verkocht
Zeldzame antieke Friese staartklok 3547
Zeldzame antieke Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR