Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
2 Chinees ivoren wijsheren beelden. 2213
2 Chinees ivoren wijsheren beelden.

Resultaat:

1.150 EUR

Verkocht
Chinees ivoren penselen beker. 2282
Chinees ivoren penselen beker.

Resultaat:

1.100 EUR

Verkocht
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900 2216
Groot Chinees ivoren Geisha figuur, ca. 1900

Resultaat:

850 EUR

Verkocht
Zwitserse speeldoos 2013
Zwitserse speeldoos

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar met putti. 2367
Bronzen kandelaar met putti.

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Gietijzeren Jugendstil kachel 2033
Gietijzeren Jugendstil kachel

Resultaat:

525 EUR

Verkocht
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw 2022
Grote Hollandse kroonluchter, 18e - 19e eeuw

Resultaat:

440 EUR

Verkocht
2x Houten Chinese vazen 2047
2x Houten Chinese vazen

Resultaat:

410 EUR

Verkocht
2 x Bronzen wandkandelaar. 2372
2 x Bronzen wandkandelaar.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Barometer, 18e eeuw 2011
Barometer, 18e eeuw

Resultaat:

340 EUR

Verkocht
Amerikaans kompas 2031
Amerikaans kompas

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900 2480
3x Chinese houtgestoken figuren, ca. 1900

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Ivoren beeld, Handwerker 2222
Ivoren beeld, Handwerker

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Hanglamp met putti 2417
Hanglamp met putti

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2541
Marmeren zuil

Resultaat:

320 EUR

Verkocht
5 Russische emaille eieren in kistje 2288
5 Russische emaille eieren in kistje

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2206
Bijbelstandaard

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2038
Bijbelstandaard

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw 2217
Japanse ivoren Geisha met bloementak, 19e eeuw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw. 2218
Ivoren Geisha met waaier, 19e eeuw.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen kandelaar, 19e eeuw 2039
Bronzen kandelaar, 19e eeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2110
Bijbelstandaard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2111
Bijbelstandaard

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw. 2378
Chinees houten verguld beeld, 19e eeuw.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Sextant 1930 (nautisch instrument) 2514
Sextant 1930 (nautisch instrument)

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chanoine Crampon, La Sainte Bible 2153
Chanoine Crampon, La Sainte Bible

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Antiek Duitse viool 2201
Antiek Duitse viool

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Ivoren beeld 2215
Ivoren beeld

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Japans ivoren met houten figuur, circa 1900 2223
Japans ivoren met houten figuur, circa 1900

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Barometer, 18e eeuw. 2010
Barometer, 18e eeuw.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Grote Duitse maritieme boeilamp 2028
Grote Duitse maritieme boeilamp

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2037
Bijbelstandaard

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees gietijzeren trekpotje op stoof 2066
Chinees gietijzeren trekpotje op stoof

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Antieke bronzen wijnbeker 2189
Antieke bronzen wijnbeker

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Marmeren zuil 2530
Marmeren zuil

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Hollandse stoof, 19e eeuw 2472
Hollandse stoof, 19e eeuw

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
2x Bronzen vazen op marmeren basement 2117
2x Bronzen vazen op marmeren basement

Resultaat:

185 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2202
Bijbelstandaard

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen 2049
Likeurkelder met glazen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Likeurkelder met glazen 2050
Likeurkelder met glazen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Franse boekensteun honden 2430
Franse boekensteun honden

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Pieter Scheen, Lexicon 2441
Pieter Scheen, Lexicon

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
12 Chinese gelukskralen 2490
12 Chinese gelukskralen

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Les Plans Ryxdorp, Pierre Post 2316
Les Plans Ryxdorp, Pierre Post

Resultaat:

165 EUR

Verkocht
Franse vaas, Jugendstil/Art Nouveau 2021
Franse vaas, Jugendstil/Art Nouveau

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2205
Bijbelstandaard

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
4 Delen oud/antiek brons 2315
4 Delen oud/antiek brons

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel 2016
Messing vergulde Roccoco-stijl spiegel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Wortelnoten likeurkelder 2040
Wortelnoten likeurkelder

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke krokodillen-lederen koffer 2041
Antieke krokodillen-lederen koffer

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Noten miniatuur model commode 2084
Noten miniatuur model commode

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Antieke Latijnse bijbel  1649 2148
Antieke Latijnse bijbel 1649

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Gietijzeren tafeltje. 2366
Gietijzeren tafeltje.

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Theestoof, 19e eeuw 2044
Theestoof, 19e eeuw

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Kodak camera, 1916 2208
Kodak camera, 1916

Resultaat:

145 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2204
Bijbelstandaard

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw. 2214
Benen of ivoren naaldenkoker, 19e eeuw.

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Cameraset Pentax met accesoires 2326
Cameraset Pentax met accesoires

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Volkskunstmes met lederen schede 2370
Volkskunstmes met lederen schede

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Duits barok snijstuk 2518
Duits barok snijstuk

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Antieke messing olielamp 2116
Antieke messing olielamp

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
6-Delige roodkoperen pannenset 2438
6-Delige roodkoperen pannenset

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
3 Delen plated. 2477
3 Delen plated.

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Antieke tantalus-set, ca. 1900 2054
Antieke tantalus-set, ca. 1900

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Bijbelstandaard 2203
Bijbelstandaard

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Wijwaterhouder met engel 2416
Wijwaterhouder met engel

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
2x Boekensteun 2036
2x Boekensteun

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud 2174
Pianolamp, Ontwerp: J.J. Pieter Oud

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden 2299
4x Antieke zandstenen Foo/Tempel honden

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hanglamp met 3 kapjes. 2415
Hanglamp met 3 kapjes.

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Houten hoekconsolen 2465
2x Houten hoekconsolen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Voor-oorlogse dekseldoos met miniatuur-portret. 2088
Voor-oorlogse dekseldoos met miniatuur-portret.

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
2x Petroleumlampen, ca. 1890 2122
2x Petroleumlampen, ca. 1890

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Miniatuur 2129
3x Miniatuur

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Duitse Busch microscoop 2234
Antieke Duitse Busch microscoop

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot diversen religie voorwerpen 2254
Lot diversen religie voorwerpen

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Antieke Chinese/Tibetaanse kist 2273
Antieke Chinese/Tibetaanse kist

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Japanse inro in krabvorm 2310
Japanse inro in krabvorm

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Wijn decanter, 20e eeuw 2336
Wijn decanter, 20e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Oosterse lantaarn 2337
Grote Oosterse lantaarn

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
10 Koraal doodshoofdjes 2373
10 Koraal doodshoofdjes

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Gestoken stoof, 18e eeuw 2462
Gestoken stoof, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote antieke Japanse scheepslamp 2030
Grote antieke Japanse scheepslamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr 2154
2 Boeken: Missale Romanum & Christliche Sitten-Lehr

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Neerlandica Catholica het katholiek Nederland 2158
Neerlandica Catholica het katholiek Nederland

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale 2159
Wilhelm Heinrich Matthias, Über Posten- und Post-Regale

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tafellamp met vogel 2166
Tafellamp met vogel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp 2175
Smeedijzeren Art Nouveau tafellamp

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Wandkleed, 190 x 57 cm. 2196
Wandkleed, 190 x 57 cm.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Beschilderd Oosters altaarstuk 2243
Beschilderd Oosters altaarstuk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x  Penkaarskandelaren, 19e eeuw 2252
2x Penkaarskandelaren, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot religieus koperwerk (5x) 2255
Lot religieus koperwerk (5x)

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
9x Diverse Japanse snuffbottles 2261
9x Diverse Japanse snuffbottles

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen 2291
6x Oud antiek, o.a.: Engelse meetlinten + dekseldozen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Benen inro's 2311
2x Benen inro's

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Empire kandelaren 2364
2x Empire kandelaren

Resultaat:

100 EUR