Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo. 1001
Evert Moll, Binnenhaven van Almelo.

Resultaat:

1.900 EUR

Verkocht
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht 1053
G.J. Delfgaauw, Havengezicht Dordrecht

Resultaat:

1.700 EUR

Verkocht
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'. 1007
Nicolaas van der Waay, 'Meisjes portret'.

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'. 1004
Leon Schulman, 'Bosgezicht met figuren, paardenkar, honden en schapen met herder'.

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij 1014
A.J. Groenewegen, Landschap met schapen, herder en boerderij

Resultaat:

1.250 EUR

Verkocht
W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht 1005
W.G.F. Jansen, Besneeuwd dorpsgezicht

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw. 1127
3x Duitse Familiewapens, 17e-18e Eeuw.

Resultaat:

800 EUR

Verkocht
Antonyo Guby, Damesportret 1012
Antonyo Guby, Damesportret

Resultaat:

700 EUR

Verkocht
Kees Verwey, Stilleven 1056
Kees Verwey, Stilleven

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
J. van Mourik, Kinderen met geit 1153
J. van Mourik, Kinderen met geit

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Harm Kamerlingh Onnes, Brand met reddingsdienst 1024
Harm Kamerlingh Onnes, Brand met reddingsdienst

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'. 1033
Maria Goemans, 'Jonge dame in stoel'.

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden 1049
Onduidelijk gesigneerd, Zuid Europese schone met parelsieraden

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Artz, Meisje in de duinen 1169
Artz, Meisje in de duinen

Resultaat:

600 EUR

Verkocht
Fedor van Kregten, Koeien 1016
Fedor van Kregten, Koeien

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'. 1048
Evert Moll, 'Vaas met bloemen'.

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'. 1059
Ongesigneerd, 'Meisje met bladmuziek'.

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Karel Appel, Abstracte compositie 1074
Karel Appel, Abstracte compositie

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen 1087
Max Carlier, Boerenvrouw met bloemen

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Kraai en vlieg 1047
Jan Mankes, Kraai en vlieg

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.  1094
Herwaarden, 'Boerenhuis in de winter'.

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
F.L. Corsius, 'Marktgezicht' 1120
F.L. Corsius, 'Marktgezicht'

Resultaat:

425 EUR

Verkocht
Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'. 1057
Onbekend, 'Koeien in wijds landschap'.

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens 1070
A. Krikker, Hollands riviergezicht met windmolens

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Herman Brood, For Ever 1071
Herman Brood, For Ever

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Keith Haring, Figuratieve voorstelling 1089
Keith Haring, Figuratieve voorstelling

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Restsignatuur, Portret hondje 1295
Restsignatuur, Portret hondje

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
F. Swaine, 18e Eeuws pendant 1202
F. Swaine, 18e Eeuws pendant

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'. 1266
David Schulman, 'Riviergezicht met boerderij en paarden'.

Resultaat:

360 EUR

Verkocht
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie 1079
Zivojin Celic, Moderne abstracte compositie

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
J. van Vuuren, Heidegezicht met boom 1096
J. van Vuuren, Heidegezicht met boom

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'. 1155
C. Verschuur, 'Werkende boer bij hooiwagen'.

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Jan Engel, Meisje met parasol op strand 1208
Jan Engel, Meisje met parasol op strand

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Drie dames op terras 1027
Anton Heyboer, Drie dames op terras

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen 1044
B.J. Blommers, Handwerkend meisje in de duinen

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Keith Haring, Lucky strike 1088
Keith Haring, Lucky strike

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar 1113
Leon Senf, Schelpenvisser met paarndenkar

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien. 1125
Onduid. gesig., Landschap met sloot, boten, wilgen en koeien.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
H. Fleurbaaij, Rotterdam 1146
H. Fleurbaaij, Rotterdam

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.  1381
Gesigneerd S. Mesdag van Houten, 'Bloem stilleven'.

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht 1398
S. Schaeffer, Rotterdams' havengezicht

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Landkaart 1626. 1164
Landkaart 1626.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Henk Reerink, 'Liefdespaar' 1171
Henk Reerink, 'Liefdespaar'

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Miniatuur portretje. 1175
Miniatuur portretje.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten 1198
5x 17e-18e Eeuwse gravures, Stadsgezichten

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Kip 1391
Anton Heyboer, Kip

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
J. Suchez, Oosterse vrouw 1186
J. Suchez, Oosterse vrouw

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag 1443
Piet Zwiers, Boten bij rietkraag

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
J. Schaeffer, Raderboot op rivier 1045
J. Schaeffer, Raderboot op rivier

Resultaat:

270 EUR

Verkocht
Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon 1060
Antiek schilderijtje, Romantisch paar op balkon

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant 1221
Jan Bedijs Tom, Koeien bij de waterkant

Resultaat:

260 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie 1025
Ongesigneerd, Veldslag met cavalerie

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
John Bevort, Opvliegende eenden 1080
John Bevort, Opvliegende eenden

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Boerderij in de winter 1117
Klaas Bernink, Boerderij in de winter

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw 1118
Klaas Bernink, Boerderij in de sneeuw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Henk Schuring, Moderne compositie 1170
Henk Schuring, Moderne compositie

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'. 1215
Paul Citroen, 'Zittend vrouwelijk naakt'.

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen 1224
Martinus Nefkens, Boerderij bij berkenboom met boerin en kippen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Theo Goedvriendt, Italië 1278
Theo Goedvriendt, Italië

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur" 1279
Clemens Briels, "Snoring like a dinosaur"

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Johannes Weiland, Handwerkende vrouw 1316
Johannes Weiland, Handwerkende vrouw

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Pit van Loo, Flatgebouw met antennes 1109
Pit van Loo, Flatgebouw met antennes

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer 1334
L. van Groningen, Dorpsstraat Deventer

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Italiaans icoon, Opus Caroli Crivelli Veneti 1482 1177
Italiaans icoon, Opus Caroli Crivelli Veneti 1482

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Herman Krikhaar, Naakte figuur 1386
Herman Krikhaar, Naakte figuur

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 18e Eeuwse man met tabakspijp 1069
Ongesigneerd, 18e Eeuwse man met tabakspijp

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Twentse boerderij in sneeuw 1075
Klaas Bernink, Twentse boerderij in sneeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, 'Vissersvolk op besneeuwd strand'. 1076
Ongesigneerd, 'Vissersvolk op besneeuwd strand'.

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Klaas Bernink, Dorpsgebouw 1119
Klaas Bernink, Dorpsgebouw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee 1140
P.P. Schiedges, Hollandse platbodem op zee

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Jacht stilleven 1162
Ongesigneerd, Jacht stilleven

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten 1185
Onduidelijk gesigneerd, Vissers aan kade met verlichting op boten

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip 1195
J.T. Maten, Paardenstal met boer en kip

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh 1196
Henk Reerink, naar Gerard ter Borgh

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal 1244
Dirk van Haaren, Zeilboten met figuren in Stadskanaal

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
A. Heyboer, Abstracte compositie 1260
A. Heyboer, Abstracte compositie

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
W. Lammers. stalinterieur 1265
W. Lammers. stalinterieur

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Ferdinand Bac, Feest vierende figuren 1324
Ferdinand Bac, Feest vierende figuren

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens 1385
2x Herman Krikhaar, Karel Appel + Rooskens

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas. 1227
Anton Funke Küpper, Stilleven met fruit, bloemen, vaas.

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
F.A. Oostveen, Aapje met fruit 1401
F.A. Oostveen, Aapje met fruit

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
J. van Delden, Bomschuit op strand 1192
J. van Delden, Bomschuit op strand

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Kip 1237
Anton Heyboer, Kip

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas 1245
Guilliaume Corneille, Compositie met duiven op stropdas

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.  1280
C. Cornelisz, 'Stilleven met brood op tinnen schaal'.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
5 Portretten, 20e eeuw. 1306
5 Portretten, 20e eeuw.

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Hans Innemee, Varken 1108
Hans Innemee, Varken

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Nefkens, Herder met komende schapen 1451
Nefkens, Herder met komende schapen

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik 1238
C. Noltee, Stilleven met appelen en kruik

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Gerard Krol, Stilleven 1043
Gerard Krol, Stilleven

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Anton Heyboer, Danseres 1236
Anton Heyboer, Danseres

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Ongesigneerd, Zeilboten 1326
Ongesigneerd, Zeilboten

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.  1459
J. Joppe, 'Hollands havengezicht met zeilboten en figuren'.

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Achterglas-schilderij, Twee-master  1475
Achterglas-schilderij, Twee-master

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Jan Mankes, Melkende boerin 1046
Jan Mankes, Melkende boerin

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee 1114
Onduidelijk gesigneerd. Zeilboten op zee

Resultaat:

150 EUR