35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw 6048
Chinese blauw-gele draken schotel, 19e eeuw

4.750 EUR

Vaas, Fam. Rose (groen). 6014
Vaas, Fam. Rose (groen).

3.000 EUR

2x Familie Rose borden, rood glazuur 6346
2x Familie Rose borden, rood glazuur

2.750 EUR

Melk en bloed vaasje. 6018
Melk en bloed vaasje.

1.800 EUR

2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw 6032
2x Chinese dekselvazen, 18e eeuw

1.500 EUR

8x Porseleinen kop+schotels, ca. 1800 6021
8x Porseleinen kop+schotels, ca. 1800

1.300 EUR

Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw 6000
Grote Kang Xi sierschotel, 17e - 18e eeuw

1.200 EUR

6x Capucijner borden, 18e eeuw. 6005
6x Capucijner borden, 18e eeuw.

1.200 EUR

Familie Rose vaas met figuren 6195
Familie Rose vaas met figuren

1.100 EUR

6x Chinees porseleinen bordjes 6093
6x Chinees porseleinen bordjes

1.000 EUR

Porseleinen pagoda figuur (tuimelaar) 6010
Porseleinen pagoda figuur (tuimelaar)

975 EUR

Groot Chinees bord 6011
Groot Chinees bord

900 EUR

Gemberpot, 18e eeuw 6318
Gemberpot, 18e eeuw

875 EUR

2x Borden Familie Rose, 19e eeuw. 6038
2x Borden Familie Rose, 19e eeuw.

850 EUR

6x Chinees porselein, 18e eeuw 6087
6x Chinees porselein, 18e eeuw

850 EUR

Set van 8 Kantonese schotels 6012
Set van 8 Kantonese schotels

800 EUR

6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6002
6x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

640 EUR

6x Chinese borden, 18e - 19e eeuw 6001
6x Chinese borden, 18e - 19e eeuw

600 EUR

Chinese Familie Verte siervaas 6003
Chinese Familie Verte siervaas

600 EUR

2x Chinese vazen (set), Familie Rose 6004
2x Chinese vazen (set), Familie Rose

600 EUR

Grote Chinese diepe schotel, 16e eeuw 6022
Grote Chinese diepe schotel, 16e eeuw

600 EUR

2x Chinese vazen 6242
2x Chinese vazen

600 EUR

Lot Chinees capucijner, divers 6248
Lot Chinees capucijner, divers

575 EUR

Chinees dekselpotje, Cheng Lung 6339
Chinees dekselpotje, Cheng Lung

575 EUR

6x Kang Xi kop + schotels 6033
6x Kang Xi kop + schotels

550 EUR

2 Porseleinen lampen 6063
2 Porseleinen lampen

475 EUR

2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw 6130
2x Delftse Fayence borden, 18e eeuw

475 EUR

Chinese schenkkan met zilver, 18e eeuw 6009
Chinese schenkkan met zilver, 18e eeuw

450 EUR

Porseleinen pronk dekselvaas 6015
Porseleinen pronk dekselvaas

450 EUR

Chinese stopfles met zilveren montuur. 6008
Chinese stopfles met zilveren montuur.

437 EUR

Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw 6080
Chinese/Japanse verdeelschaal, 18e - 19e eeuw

425 EUR

Chinees trekpotje 18e eeuw 6082
Chinees trekpotje 18e eeuw

425 EUR

Bolvaas met draken, Qing Dynasty 6191
Bolvaas met draken, Qing Dynasty

425 EUR

2x Blauwe vaas met brons 6017
2x Blauwe vaas met brons

400 EUR

4 x groot Chinees bord. 6647
4 x groot Chinees bord.

400 EUR

Rosenthal servies, handbeschilderd. 6652
Rosenthal servies, handbeschilderd.

400 EUR

Porseleinen tafel. 6651
Porseleinen tafel.

380 EUR

KPM,  'Tete a Tete' servies. 6595
KPM, 'Tete a Tete' servies.

375 EUR

2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw 6043
2x Chinese borden, 17e - 18e eeuw

370 EUR

2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds 6007
2x Fayence polychroom, Hoornen des overvloeds

350 EUR

7x Chinese borden, 18e eeuw 6197
7x Chinese borden, 18e eeuw

350 EUR

2x Chines/Kantonese vazen 6259
2x Chines/Kantonese vazen

350 EUR

2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels 6501
2x Delftse Porceleyne Fles sierschotels

330 EUR

Chinees trekpotje, 18e eeuw 6083
Chinees trekpotje, 18e eeuw

325 EUR

2x Kantonese vaas, 19e eeuw 6257
2x Kantonese vaas, 19e eeuw

325 EUR

2x Chinese/Kantonese vazen 6260
2x Chinese/Kantonese vazen

325 EUR

Chinees porseleinen theetrekpot, 18e eeuw. 6028
Chinees porseleinen theetrekpot, 18e eeuw.

300 EUR

Chinees trekpotje 'Familie Rose', 18e - 19e eeuw. 6035
Chinees trekpotje 'Familie Rose', 18e - 19e eeuw.

300 EUR

Grote Meissen schaal 6067
Grote Meissen schaal

300 EUR

Chinees bord, Kang Xi 6076
Chinees bord, Kang Xi

300 EUR

Grote Meissen schaal 6291
Grote Meissen schaal

300 EUR

Chinees sierbord, ca. 1900 6491
Chinees sierbord, ca. 1900

300 EUR

2x Familie Rose borden, 18e eeuw 6039
2x Familie Rose borden, 18e eeuw

280 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6127
Delftse schotel, 18e eeuw

280 EUR

3x Chinees Imari bord, 19e eeuw 6156
3x Chinees Imari bord, 19e eeuw

280 EUR

Lot Chinees/Japans Imari etc. 6042
Lot Chinees/Japans Imari etc.

275 EUR

2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw 6258
2x Chinese/Kantonese vazen, 19e eeuw

275 EUR

4x Delftse borden, 17e eeuw 6282
4x Delftse borden, 17e eeuw

270 EUR

Delftse schotel, 18e eeuw 6126
Delftse schotel, 18e eeuw

260 EUR

2x Imari dekselvaas met messing voet 6262
2x Imari dekselvaas met messing voet

260 EUR

Chinese vaas, Gemerkt 6477
Chinese vaas, Gemerkt

260 EUR

KPM servies 6619
KPM servies

260 EUR

5 Grote porseleinen beelden. 6650
5 Grote porseleinen beelden.

260 EUR

Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw 6030
Diep Chinees bord 16e - 17e eeuw

250 EUR

Grote antieke Chinese kom, 18e eeuw 6047
Grote antieke Chinese kom, 18e eeuw

250 EUR

Grote Imari wandschotel, 19e eeuw 6157
Grote Imari wandschotel, 19e eeuw

250 EUR

2 Ovale Meissen schalen 6290
2 Ovale Meissen schalen

250 EUR

Yixing theepot met bloesemtakken decor 6369
Yixing theepot met bloesemtakken decor

250 EUR

Chinees porseleinen vaas 6479
Chinees porseleinen vaas

250 EUR

KPM servies 6621
KPM servies

250 EUR

Empire servies met beschilderingen 6639
Empire servies met beschilderingen

250 EUR

Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw 6175
Tegeltableau paard, 17e-18e eeuw

240 EUR

6-Delige set Meissen borden 6292
6-Delige set Meissen borden

240 EUR

Porseleinen tafellamp met beelden 6103
Porseleinen tafellamp met beelden

235 EUR

4x Antiek Duits porselein. 6064
4x Antiek Duits porselein.

230 EUR

Kapitale Imari schotel, ø 57 cm. 6153
Kapitale Imari schotel, ø 57 cm.

230 EUR

2x Imari vaas met brons 6261
2x Imari vaas met brons

230 EUR

Grote Chinese plaquette 6496
Grote Chinese plaquette

230 EUR

5-Delig Delfts Fayence-kaststel, 18e eeuw 6133
5-Delig Delfts Fayence-kaststel, 18e eeuw

225 EUR

Chinese schotel, blauw met bloem. 6357
Chinese schotel, blauw met bloem.

225 EUR

Chinese Mei Ping vaas. 6373
Chinese Mei Ping vaas.

225 EUR

4x Fayence Hanau sierschotels 6062
4x Fayence Hanau sierschotels

220 EUR

2x Imari olielampen met monturen 6214
2x Imari olielampen met monturen

220 EUR

2x Chinese vazen 6046
2x Chinese vazen

200 EUR

19 Kerstborden 'Royal Copenhagen'. 6075
19 Kerstborden 'Royal Copenhagen'.

200 EUR

4x Imari borden, 18e eeuw 6161
4x Imari borden, 18e eeuw

200 EUR

Chinees boeddha beeld 6249
Chinees boeddha beeld

200 EUR

Lot antiek Japans/Chinees porselein 6500
Lot antiek Japans/Chinees porselein

200 EUR

4 Sitzendorf figuren. 6573
4 Sitzendorf figuren.

200 EUR

6 x Chinees porselein.  6645
6 x Chinees porselein.

200 EUR

Groot Chinees Kang Xi schotel 6081
Groot Chinees Kang Xi schotel

190 EUR

6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein  6154
6x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

190 EUR

3 Chinese Celadon kommen 6192
3 Chinese Celadon kommen

190 EUR

Terracotta torso van man 6443
Terracotta torso van man

190 EUR

Twee Chinese vazen 6040
Twee Chinese vazen

180 EUR

Wedgwood servies, Ca. 1900 6179
Wedgwood servies, Ca. 1900

180 EUR