Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Bronzen skulptuur (naar Rodin) 5145
Bronzen skulptuur (naar Rodin)

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947. 5002
Tuinbeeld door Willem Kind, 1947.

Resultaat:

1.500 EUR

Verkocht
Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'. 5009
Bronzen beeld Moreau, 'Twee dames'.

Resultaat:

1.050 EUR

Verkocht
R. van Leusden, Bronzen figuur 5004
R. van Leusden, Bronzen figuur

Resultaat:

950 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Man met bezem 5014
Bronzen beeld, Man met bezem

Resultaat:

550 EUR

Verkocht
Groot beeld met hert 5046
Groot beeld met hert

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Designbal op voetstuk (naar ontwerp van M.C. Escher) 5048
Designbal op voetstuk (naar ontwerp van M.C. Escher)

Resultaat:

375 EUR

Verkocht
Antieke bronzen Hermes 5013
Antieke bronzen Hermes

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Groot beeld, Moeder en kind 5016
Groot beeld, Moeder en kind

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen kraanvogel 5030
Bronzen kraanvogel

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, Jeanne D'Arc 5045
Bronzen figuur, Jeanne D'Arc

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Verguld bronzen figuur 5057
Verguld bronzen figuur

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Natuurstenen beeld 5058
Natuurstenen beeld

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette Beatrix 5026
Bronzen plaquette Beatrix

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beeld, 'Jongen die roept'. 5124
Beeld, 'Jongen die roept'.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Beeld, 'Jongen met sigaret'. 5125
Beeld, 'Jongen met sigaret'.

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Zeeman 5134
Bronzen beeld, Zeeman

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Bronzen Art Nouveau figuur 5022
Bronzen Art Nouveau figuur

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerde erotisch bronzen figuur 5049
Onduidelijk gesigneerde erotisch bronzen figuur

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, 'Steigerend paard'. 5137
Bronzen beeld, 'Steigerend paard'.

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antiek bronzen figuur, Jongen 5021
Antiek bronzen figuur, Jongen

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5115
Chinese boeddha

Resultaat:

225 EUR

Verkocht
Bronzen vrouw Justitia, 21e eeuw 5060
Bronzen vrouw Justitia, 21e eeuw

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Bronzen engel, 21e eeuw 5055
Bronzen engel, 21e eeuw

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900 5097
Chinees verguld bronzen geisha, ca. 1900

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5119
Chinese boeddha

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Bronzen eland op marmeren basement 5099
Bronzen eland op marmeren basement

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Marmeren buste, Katharina de Grote 5100
Marmeren buste, Katharina de Grote

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
2x Compositie metalen figuren, 19e eeuw  5043
2x Compositie metalen figuren, 19e eeuw

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Set beelden op marmeren voet 5025
Set beelden op marmeren voet

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur 5121
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Bronzen ezelskop, naar Picasso 5098
Bronzen ezelskop, naar Picasso

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Marmeren gebeeldhouwde kop 5108
Marmeren gebeeldhouwde kop

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5112
Chinese boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5113
Chinese boeddha

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
Bronzen paard op marmeren basement 5067
Bronzen paard op marmeren basement

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5018
Chinese boeddha

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees bronzen figuur  5120
Chinees bronzen figuur

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Bronzen stier, Art Deco 5085
Bronzen stier, Art Deco

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen eekhoorn, boekensteun 5094
Bronzen eekhoorn, boekensteun

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5114
Chinese boeddha

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5116
Chinese boeddha

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Bronzen hand, vermanende vinger 5078
Bronzen hand, vermanende vinger

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5111
Chinese boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5117
Chinese boeddha

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2 x Beeldje, 'Lachende baby'. 5128
2 x Beeldje, 'Lachende baby'.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, Golfspeler 5070
Bronzen beeld, Golfspeler

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Bronzen roofvogel op sokkel 5075
Bronzen roofvogel op sokkel

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees houten beeld 5079
Chinees houten beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Chinees houten beeld 5080
Chinees houten beeld

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot Chinees houtgestoken figuur 5081
Groot Chinees houtgestoken figuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Chinese vergulde bronzen figuren 5090
2x Chinese vergulde bronzen figuren

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2 x Oosterse figuren. 5133
2 x Oosterse figuren.

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Heilige Petrus, 17e - 18e eeuw 5036
Heilige Petrus, 17e - 18e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Eikenhouten heilig hart 5086
Eikenhouten heilig hart

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese boeddha 5110
Chinese boeddha

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bronzen plaquette, Doris Rijkers 5144
Bronzen plaquette, Doris Rijkers

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Antieke bronzen Ibis 5047
Antieke bronzen Ibis

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Quang Yin + Boeddha 5091
Quang Yin + Boeddha

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Antieke Japanse figuur 5027
Antieke Japanse figuur

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Oud bronzen figuur, Naakte man 5061
Oud bronzen figuur, Naakte man

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Beeld, 'Liggende naakte vrouw' 5140
Beeld, 'Liggende naakte vrouw'

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bronzen beeld, antiek. 5141
Bronzen beeld, antiek.

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Buste Frans boeren meisje, ca. 1900 5122
Buste Frans boeren meisje, ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Dame met windhond 5063
Dame met windhond

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Dame met twee windhonden 5064
Dame met twee windhonden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Chinese vergulde bronzen boeddha 5088
Chinese vergulde bronzen boeddha

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Bronzen figuur, IJsbeer 5104
Bronzen figuur, IJsbeer

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke gipsen tijger, ca. 1910 5062
Antieke gipsen tijger, ca. 1910

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Dame met windhond 5065
Dame met windhond

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Oud Javaans beeld, Houtgesneden 5103
Oud Javaans beeld, Houtgesneden

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
4 x Bronzen beeldjes 5143
4 x Bronzen beeldjes

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw 5093
Antiek bronzen boerenkop, 19e eeuw

Resultaat:

30 EUR