Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

4-Delig Copier Leerdam Art Deco glazen waterset 5524
4-Delig Copier Leerdam Art Deco glazen waterset
Startprijs 60 EUR
R. Rijsz, Glazen kunstobject. 5525
R. Rijsz, Glazen kunstobject.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Antiek kristallen kaasstolp 5526
Antiek kristallen kaasstolp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot glas met overlay, 44 st. 5527
Lot glas met overlay, 44 st.

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Twee antieke opaline kraagvazen 5528
Twee antieke opaline kraagvazen

Resultaat:

50 EUR

6-Delige likeurset 5529
6-Delige likeurset
Startprijs 60 EUR
Verkocht
4-Delige Art Deco likeurstel 5530
4-Delige Art Deco likeurstel

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Glazen Art Deco tafelstuk 5531
Glazen Art Deco tafelstuk

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
6x Oude/antieke karaffen 5532
6x Oude/antieke karaffen

Resultaat:

50 EUR

Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart. 5533
Copier Leerdam Art Deco tablet, zwart.
Startprijs 40 EUR
4 Delen antiek kristal 5534
4 Delen antiek kristal
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Duitse glazen vazenset, ca. 1910 5535
Duitse glazen vazenset, ca. 1910

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
4x antieke opaline vazen, circa 1900. 5536
4x antieke opaline vazen, circa 1900.

Resultaat:

50 EUR

2x Glaswerk, Parfumflacon + stopfles 5537
2x Glaswerk, Parfumflacon + stopfles
Startprijs 50 EUR
2x Antieke karaffen 5538
2x Antieke karaffen
Startprijs 65 EUR
Verkocht
Antieke Venetiaanse glazen, 3 x 5539
Antieke Venetiaanse glazen, 3 x

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
10x Antiek kristal/glas. 5540
10x Antiek kristal/glas.

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Kristallen schaal met zilver 5541
Kristallen schaal met zilver

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot divers kristal 5542
Lot divers kristal

Resultaat:

50 EUR

3x Copier Leerdam 5543
3x Copier Leerdam
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Opaline vazen, ca. 1900 5544
2x Opaline vazen, ca. 1900

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt 5545
Glas-in-lood venster, Burg Steinfurt

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot design glas, 10x 5546
Lot design glas, 10x

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
3x 19e Eeuws glaswerk 5547
3x 19e Eeuws glaswerk

Resultaat:

45 EUR