Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

35. Januariveiling 2018

Veiling op vrijdag 12 januari 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'. 1481
Ton Anconé, 'Watermolen Haaksbergen'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
Ton Anconé, Lutterzand (klein) 1482
Ton Anconé, Lutterzand (klein)

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'. 1483
Fritz Crone, 'Beierse vrouw in klederdracht'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Willy Krake, 'Landschap met figuren' 1484
Willy Krake, 'Landschap met figuren'

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'. 1485
G.J. Wissink, 'Pluimvee met hond in schuur'.

Resultaat:

130 EUR

Verkocht
J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk 1486
J.A. Smit, 4x tulpen, zeefdruk

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
L. de Pont, Kerk op berg 1487
L. de Pont, Kerk op berg

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij' 1488
Onduidelijk, 'Landschap met boerderij'

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
G. Irwin, De pyramiden van Gizeh 1489
G. Irwin, De pyramiden van Gizeh

Resultaat:

40 EUR

Hundertwasser, 'Landschap'. 1490
Hundertwasser, 'Landschap'.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'. 1491
Ongesigneerd, 'voorstelling naar Murillo'.

Resultaat:

55 EUR

Verkocht
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'. 1492
Onduidelijk gesigneerd, 'Oostenrijks binnenmeer met kasteel'.

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'. 1493
Marsburger, 'Heidegezicht met boerderij'.

Resultaat:

35 EUR

Verkocht
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'. 1494
Sofia Becker, 'Bloempot met bloem'.

Resultaat:

60 EUR

A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'. 1495
A. Rohreich, 'Landschap met vakwerkhuis'.
Startprijs 55 EUR
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'. 1496
Onduidelijk gesigneerd, 'Noord-Duitse visserman'.
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'. 1497
Jo Welmar, 'Stilleven met vazen en druiven'.

Resultaat:

35 EUR

E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'. 1498
E. Müller, 'Stilleven met fruit en kreeft'.
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Schilderij, statie uit de kerk 1499
Schilderij, statie uit de kerk

Resultaat:

140 EUR