Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Duits keramiek, 19e eeuw 6230
3x Duits keramiek, 19e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht 1332
Ludwig Müller, Zonnig dorpsgezicht

Resultaat:

120 EUR

2x Chinese kom, Republiek. 6447
2x Chinese kom, Republiek.
Startprijs 100 EUR
Noorse tegel in lijst 6464
Noorse tegel in lijst
Startprijs 50 EUR
Chicken kom, 19e eeuw 6247
Chicken kom, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR
Verkocht
3x Yixing 6481
3x Yixing

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x) 6264
Lot porseleinen dekseldoosjes (14x)

Resultaat:

60 EUR

Chinese Blanc de Chine 6498
Chinese Blanc de Chine
Startprijs 100 EUR
Verkocht
2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles 6281
2x Delfts blauwe vazen, Porceleyne Fles

Resultaat:

225 EUR

Chinees bord, 18e eeuw 6515
Chinees bord, 18e eeuw
Startprijs 60 EUR
Grote porseleinen groep, Kings Napels 6532
Grote porseleinen groep, Kings Napels
Startprijs 200 EUR
Italiaanse keramieken tafellamp 6298
Italiaanse keramieken tafellamp
Startprijs 70 EUR
Zes Duitse porseleinen figuren 6545
Zes Duitse porseleinen figuren
Startprijs 140 EUR
7x Chinese Yi Xing trekpotten 6549
7x Chinese Yi Xing trekpotten
Startprijs 50 EUR
4x Villeroy en Boch 6562
4x Villeroy en Boch
Startprijs 40 EUR
4x Chinees porselein 6579
4x Chinees porselein
Startprijs 40 EUR
Fürstenberg groep, 19e eeuw 6596
Fürstenberg groep, 19e eeuw
Startprijs 75 EUR
Thuringen figurengroep 6613
Thuringen figurengroep
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Rosenthal vazen 6630
2x Rosenthal vazen

Resultaat:

60 EUR

Tegeltableau, 6-pas 6647
Tegeltableau, 6-pas
Startprijs 140 EUR