36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw 3502
Amsterdams Staand horloge, 18e eeuw

2.500 EUR

Boog pendule 3554
Boog pendule

2.200 EUR

Amsterdams staand horloge, 18e eeuw 3501
Amsterdams staand horloge, 18e eeuw

1.800 EUR

Vuurvergulde Empire pendule, 1820 3522
Vuurvergulde Empire pendule, 1820

1.800 EUR

Franse Napoleon III tafelklok, 1870 3507
Franse Napoleon III tafelklok, 1870

720 EUR

Schilderijklok met speelwerk 3529
Schilderijklok met speelwerk

700 EUR

Engelse tafelklok 3519
Engelse tafelklok

650 EUR

Duitse datum-tafelklok, 1910 3624
Duitse datum-tafelklok, 1910

400 EUR

Engelse staande klok, 18e eeuw 3643
Engelse staande klok, 18e eeuw

400 EUR

Weense 3-gewichten regulateur 3513
Weense 3-gewichten regulateur

375 EUR

Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp 3516
Franse vergulde 'Arabier' pendule + stolp

375 EUR

Weense portaalklok 3509
Weense portaalklok

350 EUR

Franse pendule onder stolp, 1860 3535
Franse pendule onder stolp, 1860

350 EUR

Friese stoelklok 3521
Friese stoelklok

330 EUR

Louis Seize pendule 3542
Louis Seize pendule

330 EUR

Franse wand/bureau klok 3652
Franse wand/bureau klok

330 EUR

Franse mini pendule 3651
Franse mini pendule

325 EUR

Franse vuurvergulde pendule 3530
Franse vuurvergulde pendule

300 EUR

Duitse Bergman klok 3604
Duitse Bergman klok

300 EUR

Antieke bureau wekker, 1890 3662
Antieke bureau wekker, 1890

275 EUR

Friese kortstaart klok, ca. 1800 3512
Friese kortstaart klok, ca. 1800

250 EUR

Franse vuurvergulde pendule 3517
Franse vuurvergulde pendule

250 EUR

2x Koekoeksklokken 3621
2x Koekoeksklokken

225 EUR

Zaanse klok, ca. 1900 3520
Zaanse klok, ca. 1900

200 EUR