36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

Venetiaanse glazen kroonluchter 2507
Venetiaanse glazen kroonluchter

110 EUR

Tabakspot + pijp. 2508
Tabakspot + pijp.
Startprijs 20 EUR
2 Antieke dienbladen 2509
2 Antieke dienbladen
Startprijs 20 EUR
Antiek schilpad theedoos 2510
Antiek schilpad theedoos

80 EUR

Lot antiek koperwerk 2511
Lot antiek koperwerk

30 EUR

2x Empire kandelaar 2512
2x Empire kandelaar
Startprijs 600 EUR
Antiek messing fotolijstje 2513
Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR
Bronzen wierookpot 2514
Bronzen wierookpot
Startprijs 75 EUR
Cloisonne theepot 2515
Cloisonne theepot

120 EUR

Gietijzeren etage, 21e eeuw 2516
Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR
Lamp met bronzen beeld 2517
Lamp met bronzen beeld
Startprijs 450 EUR
3 Delen antiek cloisonne 2518
3 Delen antiek cloisonne
Startprijs 20 EUR
3 Delen divers 2519
3 Delen divers

20 EUR

4x Japanse cloisonne vazen (2 sets) 2520
4x Japanse cloisonne vazen (2 sets)

50 EUR

Ivoren Magic Ball, circa 1900 2521
Ivoren Magic Ball, circa 1900

475 EUR

2x Ivoren figuren, ca. 1930 2522
2x Ivoren figuren, ca. 1930
Startprijs 350 EUR
Blaker, messing 2523
Blaker, messing
Startprijs 30 EUR
Ruud Jaspers, Metalen vogel 2524
Ruud Jaspers, Metalen vogel

40 EUR

Nerts bontjas + Muts + Sjaal 2525
Nerts bontjas + Muts + Sjaal

80 EUR

2x Ivoren Maria beelden 2526
2x Ivoren Maria beelden
Startprijs 150 EUR
Notenhouten theekist op klauwpootjes 2527
Notenhouten theekist op klauwpootjes

50 EUR