Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
3x Chinees porselein, 17e-18e eeuw 6089
3x Chinees porselein, 17e-18e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
4x Chinese kop + schotels 6118
4x Chinese kop + schotels

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
11x Oude Chinese vaasjes 6122
11x Oude Chinese vaasjes

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Chinese Familie Rose vazen 6124
2x Chinese Familie Rose vazen

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Porseleinen beeld, Steenbokrijder 6142
Porseleinen beeld, Steenbokrijder

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Chinees porselein 6199
2x Chinees porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Grote Chinese vaas (bodemmerk) 6200
Grote Chinese vaas (bodemmerk)

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Makkumer-kom met Wan Li decor 6223
Makkumer-kom met Wan Li decor

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
2x Duits porselein 6292
2x Duits porselein

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 6331
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Engelse Toby Jug, 20e eeuw 6539
Engelse Toby Jug, 20e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw 6595
Collectie Duits aardewerk, 19e eeuw

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
10x Meissen borden 6052
10x Meissen borden

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
17e - 18e Eeuwse Chinese kom 6194
17e - 18e Eeuwse Chinese kom

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
6x Chinees porselein  6245
6x Chinees porselein

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
3x Hummel figuren 6251
3x Hummel figuren

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Dresden beeld, Moeder leest kinderen voor 6257
Dresden beeld, Moeder leest kinderen voor

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Japanse  porseleinen schotel 6497
Grote Japanse porseleinen schotel

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Lot met div. tegels (29x) 6551
Lot met div. tegels (29x)

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Grote Chinese gemberpot 6099
Grote Chinese gemberpot

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Imari schotels, 19e eeuw 6104
2x Imari schotels, 19e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Delfts blauwe borden 6127
2x Delfts blauwe borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Delfts blauwe borden 6128
3x Delfts blauwe borden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Imari porselein 6153
Lot Imari porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau, Friese ster 6171
Tegeltableau, Friese ster

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6172
Tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Tegeltableau 6173
Tegeltableau

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
36x Jugendstil tegels 6175
36x Jugendstil tegels

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Boerenbont servies 6180
Boerenbont servies

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw 6196
5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
2x Droste cacao bekers 6208
2x Droste cacao bekers

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
3x Duitse keramieken schalen 6229
3x Duitse keramieken schalen

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Porseleinen Dresden postkoets 6258
Porseleinen Dresden postkoets

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke Chinese Foo-honden 6327
6x Antieke Chinese Foo-honden

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Antieke Chinese vaas 6378
Antieke Chinese vaas

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinese kop+schotel 6456
Chinese kop+schotel

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6490
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein 6575
Lot Chinees porselein

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Urn vaas. 6614
Urn vaas.

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke tegel/tableaus 6166
6x Antieke tegel/tableaus

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Dresden beeldengroep 6269
Dresden beeldengroep

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Dresden groep, Musicerende figuren 6524
Dresden groep, Musicerende figuren

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Lot Duitse porseleinen plaquettes 6057
Lot Duitse porseleinen plaquettes

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
3x Herend porselein 6263
3x Herend porselein

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Delfts blauw bord 6500
Delfts blauw bord

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Imari schaaltje met messing montuur 6533
Imari schaaltje met messing montuur

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
2x Furstenberg figuren. 6561
2x Furstenberg figuren.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Groot Dresden figuur. 6597
Groot Dresden figuur.

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
5 Delen Hollands Makkum aardewerk 6215
5 Delen Hollands Makkum aardewerk

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Lot Herend porselein, 4x 6437
Lot Herend porselein, 4x

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
6x KPM vazen 6068
6x KPM vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Japanse celadon pijpvaasjes, 1880 6108
2x Japanse celadon pijpvaasjes, 1880

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Oude/antiek figuren  6136
3x Oude/antiek figuren

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Goud-Imari pijpvaas 6159
Goud-Imari pijpvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x 18e Eeuwse Chinese borden 6192
2x 18e Eeuwse Chinese borden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Droste cacao servies 6226
Droste cacao servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Wedgwood servies 6227
Wedgwood servies

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Delftsblauwe vaas 6280
Delftsblauwe vaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Nymphenburg vazen 6291
2x Nymphenburg vazen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Chinese penselenvaas 6324
Chinese penselenvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese inktstenen 6342
2x Chinese inktstenen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese inktstenen 6343
2x Chinese inktstenen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Imari sierborden 6410
3x Imari sierborden

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
3x Chinees antiek porselein 6412
3x Chinees antiek porselein

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Doos divers porselein China/Japan 6417
Doos divers porselein China/Japan

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jade gestoken berg 6426
Jade gestoken berg

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Lot Chinees porselein (19x) 6463
Lot Chinees porselein (19x)

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
6x Imari rijstkommen 6475
6x Imari rijstkommen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
2x Chinese trekpotjes 6508
2x Chinese trekpotjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zes Duitse Fayence klepkannen 6547
Zes Duitse Fayence klepkannen

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Geschilderde tegel, Ivora Gouda 6557
Geschilderde tegel, Ivora Gouda

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Familie Verte dekselvaas 6577
Familie Verte dekselvaas

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Japanse Imari kom 6629
Japanse Imari kom

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Jugendstil kan 6144
Jugendstil kan

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
7x Bierpullen met tinnen deksel 6307
7x Bierpullen met tinnen deksel

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Twee Chinenese vazen 6319
Twee Chinenese vazen

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Makkumse Fayence fruitmand 6544
Makkumse Fayence fruitmand

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
5x Duitse KPM vazen 6069
5x Duitse KPM vazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bing en Gröhndahl figuur, Varken 6134
Bing en Gröhndahl figuur, Varken

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Imari borden 6155
2x Imari borden

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Grote Satsuma vaas, 19e eeuw 6163
Grote Satsuma vaas, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Lot antieke tegels 6174
Lot antieke tegels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Royal Copenhagen beeld 6265
Royal Copenhagen beeld

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x 18e Eeuws aardewerk 6283
3x 18e Eeuws aardewerk

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Bloempot Villeroy en Boch 6386
Bloempot Villeroy en Boch

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chinees Familie Rose bord 6393
Chinees Familie Rose bord

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Chicken schaal 6413
Chicken schaal

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Groot Imari bord, 19e eeuw 6529
Groot Imari bord, 19e eeuw

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
3x Fayence sierschotels 6535
3x Fayence sierschotels

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x  Furstenberg dekselvazen 6560
2x Furstenberg dekselvazen

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Drie erotische snuffbotlles 6623
Drie erotische snuffbotlles

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
Delfts bord met chinoiserie 6634
Delfts bord met chinoiserie

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Beeld, Honden 6146
2x Beeld, Honden

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
Dresden beeld, Vrouw en man met instrument 6259
Dresden beeld, Vrouw en man met instrument

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
2x Antieke Weense vazen 6290
2x Antieke Weense vazen

Resultaat:

65 EUR

Verkocht
4 Borden, Villeroy & Boch 6493
4 Borden, Villeroy & Boch

Resultaat:

65 EUR