Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Duitse helm, WO II 2750
Duitse helm, WO II
Startprijs 150 EUR
Verkocht
Kavel diverse militaria 2758
Kavel diverse militaria

Resultaat:

160 EUR

Duitse kruisboog, 18e eeuw 2701
Duitse kruisboog, 18e eeuw
Startprijs 800 EUR
Verkocht
4x Antieke dolken, WO II 2820
4x Antieke dolken, WO II

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2738
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Hollandse degen 2711
Hollandse degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Poortwachters sleutelpistool 2706
Poortwachters sleutelpistool

Resultaat:

250 EUR

Verkocht
Duits foldingmes, WO II 2821
Duits foldingmes, WO II

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Duitse SS Dolk 2804
Duitse SS Dolk

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Militair sabel 2803
Militair sabel

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Oude antieke zwaarden 2802
2x Oude antieke zwaarden

Resultaat:

150 EUR

Verkocht
2x Banjonetten + mes 2798
2x Banjonetten + mes

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Buks, 19e eeuw 2785
Buks, 19e eeuw

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Kavel diverse militaria 2744
Kavel diverse militaria

Resultaat:

120 EUR

Verkocht
Hollandse degen 2710
Hollandse degen

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
Lot bajonetten 2831
Lot bajonetten

Resultaat:

140 EUR

Verkocht
Militaire rekenschijf 2828
Militaire rekenschijf

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Duitse sabel, ca 1900 2827
Duitse sabel, ca 1900

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Bajonetten opsteek 2825
Bajonetten opsteek

Resultaat:

75 EUR

Verkocht
Set antieke zwaarden 2824
Set antieke zwaarden

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot wapens, 20e eeuw 2823
Lot wapens, 20e eeuw

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Lot blanke wapens  2822
Lot blanke wapens

Resultaat:

50 EUR

Verkocht
Antieke Oosterse dolk 2818
Antieke Oosterse dolk

Resultaat:

95 EUR

Verkocht
Hollandse helm, WO II 2817
Hollandse helm, WO II

Resultaat:

75 EUR