Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

36. Aprilveiling 2018

Veiling op vrijdag 20 april 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Voorouders portret, China
Resultaat: 100 EUR

Antieke Chinese keizer portret in lijst. Houtsnede op papier. Afmeting . 62x140 cm. In redelijk/ goede staat

Anton Heyboer, Spetterkip
Resultaat: 100 EUR

Anton Heyboer. Spetterkip. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 37 x 27 cm. In goede staat.

Hollandse school, Rustplaats paarden en figuren
Resultaat: 100 EUR

Hollandse school. 18e Eeuw. Rustplaats paarden en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 26 x 19,5 cm. In redelijke staat.

Ongesig., Landschap bij avond
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollandse school. Landschap bij avond met figuren bij rivierbrug. Olieverf op paneel. Afmeting: 16,5 x 22,5 cm. In redelijke staat.

B.H. Bolink, Twents landschap
Resultaat: 100 EUR

B.H. Bolink. 1876 - 1950 (Enschede). Twents landschap. Olieverf op linnen. Afmeting: 78 x 60 cm. In goede staat.

F. Baaijens, Watermolen van Haaksbergen
Resultaat: 100 EUR

Frans Baaijens. 1896 - 1970 (Enschede). Watermolen van Haaksbergen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Hyp. van Cauche, Vissers halen netten binnen
Resultaat: 100 EUR

Hyp. van Cauche. 20e Eeuw. Vissers op zee halen de netten binnen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 30 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Ballerina bij gordijn
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Ballerina bij gordijn. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 34 cm. In goede staat.

3x B.H. Bolink, 3x Landschappen
Resultaat: 100 EUR

Drie maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Drie landschappen. Eén maal: Hek bij bosrand. Eén maal: Bospad. Eén maal: Boerderij waterput. Pastel, houtskool op papier. Afmeting: circa 30 - 60 c...

2x Bolink, 2x Impressionistische landschappen
Resultaat: 100 EUR

Twee maal Bert Henri Bolink. 1876 - 1950. Enschede. Twee maal impressionistische landschappen met bomen. Olieverf op linnen Afmeting: 38 - 45 cm. In goede staat.

Meinert Volkers, Portret vrouw
Resultaat: 100 EUR

Meindert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Vrouw, 1987. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Capelle 1862, 'Hollands havengezicht'
Resultaat: 95 EUR

Mogelijk E.A. Capelle 1862. 1834 - 1887. 'Hollands havengezicht met vele figuren'. Olieverf op linnen. (marouflé). Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

C. van Diggelen, Paarden in hoefsmederij
Resultaat: 90 EUR

C. van Diggelen. 20e Eeuw. Paarden in hoefsmederij. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

J. Visser, Hollands stadsgezicht
Resultaat: 90 EUR

J. Visser. Tweede helft 20e eeuw. Hollands stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Antiek affiche, Cartes a Jouer
Resultaat: 90 EUR

Antieke Franse affiche Cartes a Jouer Francaise + Etrangeres Usines + Bureaux Rue d' Aubagne 8 Marseille. Circa: 1880. Ingekleurde gravure op papier. Afmeting: 33 x 49,5 cm. In goede staat.

R. Mario, Stilleven met divers fruit
Resultaat: 90 EUR

R. Mario. 21e Eeuw. Stilleven met divers fruit. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.

Alfons Verstraeten, Zeilboten op zee bij avond
Resultaat: 85 EUR

Alfons Verstraeten. 1922 - . Zeilboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Perzisch schilderij ivoor
Resultaat: 80 EUR

Perzische school. Op ivoor. Circa 1900. Twee Arabische figuren in landschap. Gouache op paneel. Afmeting: 16 x 10 cm. In goede staat.

P. Velijn naar M.F. van Brie, Koninklijke hoogheid
Resultaat: 80 EUR

Antieke gravure naar een schilderij van M.F. van Brie. Gegraveerd door P. Velijn. 1778 - 1836. Willem George Frederik Lodewijk zijne koninklijke hoogheid. Gravure op papier. Afmeting: 59 x 73 cm. In r...

C. Cornelisz, Citroen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met citroen op zilveren bord. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 13,5 cm. In goede staat.

Bongers, Landschap met rivier
Resultaat: 80 EUR

Bongers. Hollandse school. Circa 1890. Landschap met rivier en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 33 cm. In goede staat.

H.F. ter Beek, Stilleven met tin en citroenen
Resultaat: 80 EUR

H.F. ter Beek. Stilleven met tin en citroenen. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Ongesig., Dame in interieur
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd. Duitse school. Circa 1920. 'Dame in interieur'. Olieverf op linnen. Schilderij heeft lichte craquelure. Afmeting: 79 x 52 cm. In redelijk/goede staat.

C. Cornelisz, Kruisbessen
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met kruisbessen op tafelblad. Olieverf op paneel. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.

J. van Dekerckhove-Laleman, Affiche
Resultaat: 80 EUR

J. van Dekerckhove-Laleman. Antieke affiche (karton). Chicorée la Renommée des Flandres. Litho op papier. Afmeting: 45 x 39 cm. In goede staat.

Gé Nijhuis, Oude Schans Texel
Resultaat: 80 EUR

Gé Nijhuis. Galeriehouder Enschede, overleden 2009. Oude Schans Texel. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

5x Antieke gravures
Resultaat: 80 EUR

Vijf maal antieke gravures. 16e - 17e Eeuw. Eén maal Claudius de Salmasia, door C. Barlaeus. Eén maal Niolaes Claes Jansz Visscher, figuren in Keulen. Eén maal herenportret Rembrandt pinxit P. Goos ex...

Onduid. gesig., Joodse bruiloft
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Nr. 152 + 600. Joodse bruiloft. Lithografie op papier. Afmeting: 73 x 45 cm. In goede staat.

Jan te Wierik, Moderne figuratieve compositie
Resultaat: 80 EUR

Jan te Wierik. Nr. 72/80. 1954 - 2002. Moderne figuratieve compositie. Lithografie op papier. Afmeting: 88 x 35 cm. In goede staat.

Onduid.gesign. Stein?, Elegante dames portret
Resultaat: 75 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Stein ? Circa 1930. Elegante dames portret. Pastel op papier. Afmeting: 50 x 55 cm. In goede staat.

Hasenmüller, Italiaans havengezicht met figuren
Resultaat: 75 EUR

Hasenmüller. 1892. Duitse school. Italiaans havengezicht met figuren. Scheur in linnen linksboven. Afmeting: 60 x 80 cm. In redelijke staat.

Jan Bleys, Glazen vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Jan Bleys. 1868 - 1952. Glazen vaas met bloemen. Pastel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.

2x oude/antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 70 EUR

Twee oude/antieke Japanse houtsnedes met Geisha's in de tuin voorstelling. 20e Eeuw. Afmeting: 15 x 25 cm. In goede staat.

Ontwerp gouache, Pinkeltje in Artis
Resultaat: 70 EUR

Origineel ontwerp/gouache. Pinkeltje in Artis, De kinderboerderij. Mogelijk door Dick Laan zelf geschilderd. Gouache op papier. Afmeting: 50 x 35 cm. In goede staat.

Nico Bruynesteyn, Stilleven met gemberpot en boek
Resultaat: 70 EUR

Nico Bruynesteyn. 1893 - 1950. Stilleven met gemberpot en boek. Olieverf op linnen. Afmeting: 24 x 30 cm. In goede staat.

Gerard Krol, Vaas met bloemen
Resultaat: 70 EUR

Gerard Krol. 1882 - 1950 Enschede. Vaas met bloemen. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 31 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, 19e eeuws stadsgezicht
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. 19e Eeuws Hollands stadsgezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Kyrillisch gesigneerd, Oude vrouw
Resultaat: 60 EUR

Kyrillisch gesigneerd. Russische school. Oude vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 16 x 14 cm. In redelijke staat.

Josef Israëls, Vrouw voor venster
Resultaat: 60 EUR

Josef Israëls. 1824 - 1911. Vrouw voor venster. Ets op papier. Afmeting: 22 x 17 cm. In goede staat.

2x Gravures Amsterdam
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke gravures Amsterdam. Eén Hering Paeters Tower Westertoren + koepelkerk. Eén Old Fort + Mount, Roberts sculp., Albans Tower. 17e - 18e Eeuw. Gravures op papier. Afmeting: 18 x 14 cm. In goe...

J.J. van Maaten, Berglandschap met kasteel
Resultaat: 60 EUR

J.J. van Maaten. Circa 1900. Berglandschap met kasteel en wandelaars. Olieverf op paneel. Afmeting: 17 x 25 cm. In goede staat.

Kopie naar J. Vermeer, Trapgevelhuis
Resultaat: 60 EUR

Naar Jan Vermeer. 19e Eeuw. Geschilderde kopie. Trapgevelhuis met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

Gesign. E. Rabbers, Koeien in weiland
Resultaat: 60 EUR

Gesigneerd E. Rabbers. Restsignatuur. Circa 1920. Koeien in weiland. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.

Onduid. gesig., Verso M. Drulman, Schapenherder
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Circa 1920. Verso M. Drulman. Herder met schapen in berkenbos. Olieverf op paneel Afmeting: 37 x 22 cm. In goede staat.

Monogram G.E. , Duits berglandschap
Resultaat: 60 EUR

Monogram G.E. Circa 1900. Duits berglandschap met figuren. Handgestoken noten lijst. Olieverf op paneel. Afmeting: ø 54 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures, Frankrijk
Resultaat: 60 EUR

Twee 18e eeuwse gravures. Eén maal Hugo de Groot, Zig bereidende tot de vlugt uit de Loevensteinsche gevangenis in 't jaar 1621. Door Isaad Tirion. Goed. Eén maal Admirality Office Dockyard Storehouse...

Ongesigneerd, Schaapsherder met dorp op achtergrond
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd. Schaapsherder met dorp op achtergrond. Circa: 1900. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 16 cm. In redelijke staat.

Maarten Morselt, Abstract Tulp + figuren
Resultaat: 50 EUR

Maarten Morselt. '97. Herdruk '98. Nr. 12/100. Abstract figuratieve compositie, tulp + figuren. Afmeting: 52 x 62 cm. Zeefdruk op papier. In goede staat.

Meindert Volkers, Landschap Haaksbergen
Resultaat: 50 EUR

Meinert Volkers. 1927 - 2000. Titel: Landschap Haaksbergen 1989. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

M. Thomas, Zeilboot bij avondlicht
Resultaat: 50 EUR

M. Thomas. 20e Eeuw. Zeilboot op meer bij avondlicht. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.

Doeser of Roessel, Koeienkop
Resultaat: 50 EUR

Doeser of Roessel. Koeienkop. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

4 Chinese kunstwerken
Resultaat: 50 EUR

Vier oude/antieke gesigneerde Japanse/Chinese kunstwerken op papier en zijde. Afmeting: 50 x 380 cm. In redelijk/goede staat.

H. Schallenberg, Keramieken vaas met bloemen
Resultaat: 50 EUR

Huibert Schallenberg. 1883 - 1981. Keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Hunting, 2x Prenten
Resultaat: 50 EUR

Twee antieke prenten. Circa 1900. Eén maal: Hunting Plate 2, The Chase. Eén maal: Hunting Plate 1, Brushing into cover. Lithografie op papier. Afmeting: 48 x 42 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Hollands kerkinterieur
Resultaat: 50 EUR

Ongesigneerd. Circa 1940. Hollands kerkinterieur met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

M. Monnickendam. Baby met appel + Dame met hoed
Resultaat: 50 EUR

2x Martin Monnickendam. 1874 - 1943. Baby met appel + Dame met hoed. Tekening op papier. Afmeting: 16 x 20 cm en 17 x 12 cm. In goede staat.

2x 18e Eeuwse gravures
Resultaat: 50 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde gravures 1788. Eén maal Le bouquets. Eén maal Le Compliment. De Bacourt, par peintre du Roi. Graveringen goed. Afmeting: 34 x 25 cm. In goede staat.

David Kapp, 45 Rijn-Panorama gravures
Resultaat: 50 EUR

Neus panorama des Rheins Mannheim bis Cöln. Met vijf-en-veertig gravures over verloop van de Rijn 1869. David Kapp. Minimale vochtvlekken. Afmeting: 30 x 17 x 1 cm. In goede staat.

2x Antieke stadsplattegronden
Resultaat: 45 EUR

Twee oude/antieke Hollandse 17e - 18e eeuwse landkaarten, stadsplattegronden. Eén maal Delft door Hendrik van Leth. Eén maal Muyden. Scheurtje. Gravures op papier. Afmeting: 22 - 25 cm. In redelijk/go...

E. Lavalade, Joodse boekenverkoper
Resultaat: 45 EUR

E. Lavalade. 1950. Joodse boekenverkoper in Parijs. Aquarel op papier. Afmeting: 37 x 54 cm. In goede staat.

A. Malive, Poezen bij bolderkar
Resultaat: 40 EUR

A. Malive. Poezen bij bolderkar. 21e Eeuw. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 12,5 cm. In goede staat.

Ganzal ? , Oude man met baard
Resultaat: 40 EUR

Ganzal ? Oude man met baard. Circa 1960. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.

Ongesign., Stilleven bloempotten
Resultaat: 40 EUR

Ongesigneerd. Stilleven bloempotten. 20e Eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 34 cm. In goede staat.

Alonso Redondo, Impressie stadsgezicht Parijs
Resultaat: 40 EUR

Alonso Redondo. 1970. Impressie stadsgezicht Parijs. Olieverf op linnen. Afmeting: 20 x 80 cm. In redelijke staat.

5x Mode prenten, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vijf maal 19e eeuwse Duitse ingekleurde modeprenten. 1802, 1837, 1832, 1837, 1838. Litho op papier. Afmeting: 28 - 22 cm. In redelijk/goede staat.

Engelse gravure
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse handingekleurde Engelse gravure. These come hopping. Now effectives Nec. pofsum diecrequar. Gravure op papier. Afmeting: 57 x 9,5 cm. In redelijjk/goede staat.

F. Boucler, Rode ets
Resultaat: 40 EUR

18e Eeuwse rode ets. F. Boucler, Demarteau sculp tiré du cabinet de madame D'azaincourt. Restauratie rechtsonder. Afmeting: 34,5 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Nico Vrielink, Balinese schone
Resultaat: 40 EUR

Nico Vrielink. 1958. Reusel. Balinese schone. 1991. Digitale zeefdruk op papier. Afmeting: 27 x 39 cm. In goede staat.

L. Verburgh, Stilleven met appelketel, boek en bloempot
Resultaat: 40 EUR

L. Verburgh. 20e Eeuw. Stilleven met appelketel, boek en bloempot. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert
Resultaat: 35 EUR

Ongesigneerd. Landschap met bulderend hert. Circa: 1900. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 56 cm. In redelijke staat.

A. Rohreich, Landschap met vakwerkhuis
Resultaat: 35 EUR

A. Rohreich, 1925. Duitse school. Landschap met vakwerkhuis bij maanlicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 74 x 48 cm. In goede staat.

Ongesig., Vaas met klaprozen
Resultaat: 30 EUR

Ongesigneerd. 20e Eeuw. Vaas met klaprozen. Olieverf op paneel. Afmeting: 50 x 40 cm. In goede staat.

2 Chinese zijde-schilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude/antiek Chinese/Japanse gesigneerde zijde-schilderijen. Landschap + Geisha. Afmeting: 32 x 28 cm. + 35 x 42 cm. Aquarel op zijde. In goede staat.

Antieke landkaart
Resultaat: 25 EUR

Antieke landkaart 'Carte de Empire D. Allemagne par le S' Robert de Vaugoudy avec privilege 1756. Randschade. Buiten moetrand + scheur linksboven. Afmeting: 56 x 49 cm. In redelijke staat.

Hundertwasser, Landschap
Resultaat: 20 EUR

Hundertwasser 1928 - 1971. Landschap. Reproduktie op papier. Afmeting: 65 x 47 cm. In goede staat.