Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren armband met gekleurde zirconia's 476
Zilveren armband met gekleurde zirconia's
Startprijs 35 EUR
Zilveren choker met zirconia's 477
Zilveren choker met zirconia's
Startprijs 35 EUR
Klederdracht sieraden 835
Klederdracht sieraden
Startprijs 35 EUR
Parelcollier bruintinten 982
Parelcollier bruintinten
Startprijs 35 EUR
3 Zilveren hangers 176
3 Zilveren hangers
Startprijs 40 EUR
Zilveren broche 260
Zilveren broche
Startprijs 40 EUR
Gouden armband 310
Gouden armband
Startprijs 40 EUR
Zilveren choker met bloemen 353
Zilveren choker met bloemen
Startprijs 40 EUR
Zilveren armband 359
Zilveren armband
Startprijs 40 EUR
4 Edelstenen colliers 363
4 Edelstenen colliers
Startprijs 40 EUR
Zilver vergulde agaathanger 427
Zilver vergulde agaathanger
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier met parels 480
Zilveren collier met parels
Startprijs 40 EUR
Zilveren zakhorloge 507
Zilveren zakhorloge
Startprijs 40 EUR
Lot zilveren sieraden 526
Lot zilveren sieraden
Startprijs 40 EUR
Horloge 556
Horloge
Startprijs 40 EUR
Gouden hanger met bosagaat 628
Gouden hanger met bosagaat
Startprijs 40 EUR
Lot ringen 682
Lot ringen
Startprijs 40 EUR
Collier van Gitten 712
Collier van Gitten
Startprijs 40 EUR
Zilveren granaatbroche 729
Zilveren granaatbroche
Startprijs 40 EUR
Lot 3 delen zilver 783
Lot 3 delen zilver
Startprijs 40 EUR
Zilveren vergulde ring met granaat 903
Zilveren vergulde ring met granaat
Startprijs 40 EUR
Zilveren set, oorknoppen en hanger met groene zirconia 972
Zilveren set, oorknoppen en hanger met groene zirconia
Startprijs 40 EUR
Zilveren collier en armband meander 178
Zilveren collier en armband meander
Startprijs 45 EUR
2 Hangers & ring met parel 277
2 Hangers & ring met parel
Startprijs 45 EUR