Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren ring met zirconia 901
Zilveren ring met zirconia
Startprijs 30 EUR
Zilveren ring met robijn 902
Zilveren ring met robijn
Startprijs 50 EUR
Zilveren vergulde ring met granaat 903
Zilveren vergulde ring met granaat
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Zilveren vintage collier 904
Zilveren vintage collier

Resultaat:

40 EUR

Zilveren Oost Friese broche 905
Zilveren Oost Friese broche
Startprijs 60 EUR
Zilveren zirconia harthanger 906
Zilveren zirconia harthanger
Startprijs 50 EUR
Zilveren ring met zirconia's 907
Zilveren ring met zirconia's
Startprijs 30 EUR
Vliegerhorloge, WO I 908
Vliegerhorloge, WO I
Startprijs 500 EUR
Onyx-hanger met goud + diamant 909
Onyx-hanger met goud + diamant
Startprijs 350 EUR
Verkocht
Witgouden horloge met diamanten 910
Witgouden horloge met diamanten

Resultaat:

425 EUR

Witgouden hanger met saffier en diamant 911
Witgouden hanger met saffier en diamant
Startprijs 200 EUR
Lot met tijgeroog met goud 912
Lot met tijgeroog met goud
Startprijs 125 EUR
Verkocht
Witgouden ring met saffier en diamant 926
Witgouden ring met saffier en diamant

Resultaat:

200 EUR

Witgouden hanger met opaal 927
Witgouden hanger met opaal
Startprijs 125 EUR
Witgouden ring met diamant 928
Witgouden ring met diamant
Startprijs 400 EUR
Twee gouden rijringen met diamant 929
Twee gouden rijringen met diamant
Startprijs 750 EUR
Ring met diamant 930
Ring met diamant
Startprijs 75 EUR
Ring met parel 931
Ring met parel
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Ring met parel 932
Ring met parel

Resultaat:

65 EUR

Witgouden ring met topaas 933
Witgouden ring met topaas
Startprijs 225 EUR
Witgouden ring met smaragd en diamant 934
Witgouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 725 EUR
Verkocht
Witgouden ring smaragd en diamant 935
Witgouden ring smaragd en diamant

Resultaat:

400 EUR

Witgouden ring saffier diamant 936
Witgouden ring saffier diamant
Startprijs 1.200 EUR
Witgouden ring diamant amethist 937
Witgouden ring diamant amethist
Startprijs 150 EUR