Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antieke koperen koffiekan, 1900 2416
Antieke koperen koffiekan, 1900
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Natuurstenen piedestal met verlichting 2415
Natuurstenen piedestal met verlichting

Resultaat:

70 EUR

Verkocht
2x Boekensteun, Windhonden 2414
2x Boekensteun, Windhonden

Resultaat:

80 EUR

Microscoop in kist, 1920 2413
Microscoop in kist, 1920
Startprijs 80 EUR
19e Eeuws boulle kistje 2512
19e Eeuws boulle kistje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
3 Delen antiek cloisonne 2511
3 Delen antiek cloisonne

Resultaat:

35 EUR

Lamp met bronzen beeld 2510
Lamp met bronzen beeld
Startprijs 450 EUR
Gietijzeren etage, 21e eeuw 2509
Gietijzeren etage, 21e eeuw
Startprijs 80 EUR
Antiek messing fotolijstje 2508
Antiek messing fotolijstje
Startprijs 50 EUR
Verkocht
Doos divers plated 2412
Doos divers plated

Resultaat:

50 EUR

3x Duitse vazen 6510
3x Duitse vazen
Startprijs 35 EUR
3 Delen Jugendstil-stijl 2513
3 Delen Jugendstil-stijl
Startprijs 60 EUR
3x Oud/antiek lakwerk 2360
3x Oud/antiek lakwerk
Startprijs 70 EUR
Lot divers Perzië 2328
Lot divers Perzië
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x Messing fotolijst 2311
2x Messing fotolijst

Resultaat:

80 EUR

4 Zilveren fotolijstjes 137
4 Zilveren fotolijstjes
Startprijs 100 EUR
22 Aanstekers 2245
22 Aanstekers
Startprijs 60 EUR
Verkocht
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie 1470
2x F. Caillé, Vrouwelijk naakt + Combinatie

Resultaat:

90 EUR

3x Antiek koperwerk, 1900 2107
3x Antiek koperwerk, 1900
Startprijs 50 EUR
Fotolijstje en tafelstukje 744
Fotolijstje en tafelstukje
Startprijs 35 EUR
Zilveren fotolijst 622
Zilveren fotolijst
Startprijs 80 EUR
Verkocht
2 Zilveren fotolijstjes 240
2 Zilveren fotolijstjes

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Zilveren fotolijst 164
Zilveren fotolijst

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Gouden fotolijstje van tasbeugel 38
Gouden fotolijstje van tasbeugel

Resultaat:

200 EUR