37. Juliveiling 2018

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

4x Oud/antiek Imari porselein 6677
4x Oud/antiek Imari porselein
Startprijs 30 EUR
4 Delen keramiek, gesigneerd 6687
4 Delen keramiek, gesigneerd
Startprijs 30 EUR
4x  borden, 1900 6711
4x borden, 1900
Startprijs 30 EUR
5x Kastkommen, ca. 1900 6718
5x Kastkommen, ca. 1900
Startprijs 30 EUR
Chinese kom+dekselpot 6733
Chinese kom+dekselpot
Startprijs 30 EUR
2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915 6193
2x Antieke Majolica knobbelvazen, 1915
Startprijs 35 EUR
Lot Makkums aardewerk 6216
Lot Makkums aardewerk
Startprijs 35 EUR
3x Westerwald potten 6426
3x Westerwald potten
Startprijs 35 EUR
2x Antieke kastkommen, 1890 6442
2x Antieke kastkommen, 1890
Startprijs 35 EUR
3x Duitse vazen 6510
3x Duitse vazen
Startprijs 35 EUR
2x Porseleinen figuren 6610
2x Porseleinen figuren
Startprijs 35 EUR
2x Antiek Duits porselein 6062
2x Antiek Duits porselein
Startprijs 40 EUR
Lot divers porselein 6067
Lot divers porselein
Startprijs 40 EUR
Sculptuur van zeeleeuw 6135
Sculptuur van zeeleeuw
Startprijs 40 EUR
Set Engelse kandelaren, Royal Doulton 6180
Set Engelse kandelaren, Royal Doulton
Startprijs 40 EUR
Delftse Fayence sierschotel 6187
Delftse Fayence sierschotel
Startprijs 40 EUR
3x Oude/antieke Delftse sierschotels 6221
3x Oude/antieke Delftse sierschotels
Startprijs 40 EUR
2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten 6225
2x Antieke Porceleyne Fles dekselpotten
Startprijs 40 EUR
2x Kantonese vazen 6228
2x Kantonese vazen
Startprijs 40 EUR
2x Delftse knobbelvazen 6288
2x Delftse knobbelvazen
Startprijs 40 EUR
Chinees bordje, 18e eeuw 6312
Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR
3x Japans Imari porselein 6333
3x Japans Imari porselein
Startprijs 40 EUR
3x Chinees porseleinen kommen 6380
3x Chinees porseleinen kommen
Startprijs 40 EUR
2x Chinees bordje, 18e eeuw 6406
2x Chinees bordje, 18e eeuw
Startprijs 40 EUR