Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden choker 28
Gouden choker
Startprijs 275 EUR
Collier met robijn en parel met hanger met briljant 30
Collier met robijn en parel met hanger met briljant
Startprijs 275 EUR
Zilveren tabaksdoos, 1857 125
Zilveren tabaksdoos, 1857
Startprijs 275 EUR
2 Zilveren borstels 217
2 Zilveren borstels
Startprijs 275 EUR
2 Zilveren vorken (molen/zeilschip) 290
2 Zilveren vorken (molen/zeilschip)
Startprijs 275 EUR
Gouden broche met camee 451
Gouden broche met camee
Startprijs 275 EUR
Witgouden ring met diamant 652
Witgouden ring met diamant
Startprijs 275 EUR
Gouden ring saffier, robijn, diamant 653
Gouden ring saffier, robijn, diamant
Startprijs 275 EUR
Gouden limoges hanger 658
Gouden limoges hanger
Startprijs 275 EUR
Bronzen lamp leeuw 2471
Bronzen lamp leeuw
Startprijs 275 EUR
Engelse staande klok, ca. 1800 3646
Engelse staande klok, ca. 1800
Startprijs 275 EUR
Antiek koper-overlay figuur, Naakte dame 5042
Antiek koper-overlay figuur, Naakte dame
Startprijs 275 EUR
Zilveren beugeltas met rokhaak 288
Zilveren beugeltas met rokhaak
Startprijs 280 EUR
Anton Muller, Trekpaarden met ruiter op kade 1107
Anton Muller, Trekpaarden met ruiter op kade
Startprijs 280 EUR
Tafelstuk met putti, 1900 5008
Tafelstuk met putti, 1900
Startprijs 280 EUR
Engelse staande klok, 19e eeuw 3671
Engelse staande klok, 19e eeuw
Startprijs 290 EUR
Antiek houten heilige figuur 5045
Antiek houten heilige figuur
Startprijs 290 EUR
Houten beeld, Maria 5104
Houten beeld, Maria
Startprijs 290 EUR
Gouden oorknoppen met diamant 7
Gouden oorknoppen met diamant
Startprijs 300 EUR
Zilveren schaal op voet 22
Zilveren schaal op voet
Startprijs 300 EUR
Zilveren 3 lichts kandelaar 142
Zilveren 3 lichts kandelaar
Startprijs 300 EUR
Gouden ring met diverse stenen 627
Gouden ring met diverse stenen
Startprijs 300 EUR
Geelgouden ring met amethist 636
Geelgouden ring met amethist
Startprijs 300 EUR
Geelgouden oorknoppen met saffier en diamant 780
Geelgouden oorknoppen met saffier en diamant
Startprijs 300 EUR