Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen figuur, Mexicaanse man 2480
Bronzen figuur, Mexicaanse man
Startprijs 125 EUR
Champagnekoeler, 19e eeuw 2481
Champagnekoeler, 19e eeuw
Startprijs 200 EUR
Lamp met putti 2482
Lamp met putti
Startprijs 125 EUR
Verkocht
3x Oud China 2483
3x Oud China

Resultaat:

20 EUR

Antieke bronzen brievenopener 2484
Antieke bronzen brievenopener
Startprijs 20 EUR
Verkocht
Lot jacht-bestek etc. 2485
Lot jacht-bestek etc.

Resultaat:

60 EUR

Kleine kaarsenkroon 2486
Kleine kaarsenkroon
Startprijs 25 EUR
Verkocht
3x Antiek koper werk 2487
3x Antiek koper werk

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Groot lot tinnen klepkan-deksels 2488
Groot lot tinnen klepkan-deksels

Resultaat:

20 EUR

Verkocht
3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender 2489
3x Jugendstil Oranjeboom bier kalender

Resultaat:

190 EUR

Verkocht
3x Reclame borden 2490
3x Reclame borden

Resultaat:

80 EUR

Art Deco Jeu de boules speler 2491
Art Deco Jeu de boules speler
Startprijs 30 EUR
Terracotta tabakspijp 2492
Terracotta tabakspijp
Startprijs 55 EUR
Verkocht
2x Wandkandelaren 2493
2x Wandkandelaren

Resultaat:

210 EUR

3x Staande lampen, Modern. 2494
3x Staande lampen, Modern.
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Interessante doos diversen 2495
Interessante doos diversen

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
2 Heilig kruizen, 19e eeuw. 2496
2 Heilig kruizen, 19e eeuw.

Resultaat:

20 EUR

Lot metalen figuren 2497
Lot metalen figuren
Startprijs 15 EUR
Verkocht
Antieke kraantjeskan 2498
Antieke kraantjeskan

Resultaat:

25 EUR

Antieke kruithoorn + oude flacon 2499
Antieke kruithoorn + oude flacon
Startprijs 35 EUR
Verkocht
Reservisten pijp 2500
Reservisten pijp

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Telescoopkijker, ca. 1900 2501
Telescoopkijker, ca. 1900

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw 2502
Gietijzeren kolenkit, 19e eeuw

Resultaat:

20 EUR

Grote Engelse messing scheepstelegraaf 2503
Grote Engelse messing scheepstelegraaf
Startprijs 100 EUR