Twee kapitale 19e eeuwse Japanse goud Imari porseleinen dekselvazen met florale, vlinders en vogel decor. Afmeting: 48 x 24 cm ø. In goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose kaststel. Balustervormig met florale en emaille decors, meerkleurig, met bloempotten. Twee keer goed, één keer haarscheur + deksel beschadiging. Afm...
Grote antieke Chinese jade boeddha op lotusbloem. Eerste helft 20e eeuw. Minimale beschadigingen en chips. Afmeting: 47 x 33 x 9 cm. In goede staat.
Kapitale 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schotel met florale decor. Afmeting: ø 38,7 cm. In goede staat.
Duits Meissen porseleinen theeservies. Hoofdzakelijk Knaufzeit. Bestaande uit: Theepot, suikerpot, tafelstuk (gelijmd), dekselpot (beschadigd) en dertien kop + schotels. Afmeting: 6 - 22 cm. In goede ...
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose vaas met florale en goud decors. Afmeting: H 35,5 cm. In goede staat.
Drie grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Queng Lung sierschotels met figuren in landschap decor. Eén bord heeft chip. Twee goed. Afmeting: ø 31,5 cm. In redelijk/goede staat.
17e - 18e Eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi theepot met figuren en florale decors in coulissen. Gemerkt F. Chip dekselrand. Afmeting: 10 x 16 x 10,5 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen koffiekan met figuren in landschap en goud decor. Handvat gelijmd. Mooie kwaliteit. Afmeting: 23,5 cm. In redelijk/goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose trekpotje met florale decors en vazen (emaille) en goud decor. Afmeting: 13 x 17 x 10,5 cm ø. In goede staat.
Antieke Chinese porseleinen vaas met zeldzaam rood-blauwe verlopen glazuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: H 36 cm. In zeer goede staat.
Twee zeer grote Louis Seize-stijl porseleinen pronkvazen, handbeschilderd en met bronzen monturen. Eind 20e eeuw. Afmeting: H 85 cm. In goede staat.
Grote antieke Chinees porseleinen Familie Verte schotel met florale decors. 18e - 19e Eeuw. Eén randglazuurschade. Afmeting: ø 33,7 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Kang Xi porseleinen potje met tuit en florale decor en geisha. Afmeting: 6,3 x 6,8 cm ø. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met figuren in landschappen decor. Afmeting: 10,5 x 17 x 9,5 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Chinees porseleinen Kang Xi gemerkte gemberpotten. Zes tekens. Met bloesem decor. Afmeting: 24,5 x 19,5 cm ø. In goede staat.
Grote antieke keramieken sierschotel, Porceleyne Fles. Joost + hoofd + Labouchere, naar een schilderij van Frederikus van Rossum du Chattel. Afmeting: ø 39 cm. In goede staat.
Zeldzame grote Chinees porseleinen 19e eeuwse Familie Rose vaas met gedetailleerde figuren decors, perziken, salamanders, floraal en goud decor. Gerestaureerd. Afmeting: 59 cm. In redelijke staat.
Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met adellijke figuren decor. Chinese hof. Circa 1900. Afmeting: H 61 cm. In goede staat.
Twee grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels met Geisha. Eén schotel beschadigd. Afmeting: ø 13 x 9 cm. In redelijk/goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale decors. Eén bord minimale chip. Afmeting: ø 23 cm. In goede staat.
Prachtig Wedgwood platinum porseleinen servies. Bestaande uit: Twaalf borden, twee sauskommen, zes soepkommen, twee ovale schaaltjes, twee ovale grotere schalen en twaalf schotels. In goede staat.
Grote 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met florale decor. In de kleuren groen, geel en rood. Onderkant haarlijnen. Afmeting: ø 36 cm. In redelijk/goede staat.
Zeldzaam 18e eeuws Chinees porseleinen bord met haan voorstelling en emaille florale/goud decors. Chicken plate. Afmeting: ø 22,5 cm. In goede staat.