Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
23 Resultaten
Kavel: 5507

Vrijmetselaars glas met monogram

Resultaat: 320 EUR

Groot 19e eeuws kristallen vrijmetselaars glas met monogram + antieke vrijmetselaars loge, voorschort. Afmeting: 15,7 x 11 cm ø. + 34 x 40 x 2 cm. In goede staat.


Kavel: 5503

Glazen Art Deco vaas

Resultaat: 190 EUR

Gesigneerde glazen Art Deco vaas met rood/zwart decor. Circa 1920. Monogram H.K. Afmeting: 18 x 18 ø. In goede staat.


Kavel: 5549

16x Glaswerk

Resultaat: 190 EUR

Zestien stuks divers glaswerk: Stopflacon, glazen etc. Onder andere: Murano etc. Afmeting: 8 - 27 cm. In goede staat.


Kavel: 5536

6x Glazen flacons

Resultaat: 160 EUR

Zes glazen stopflacons, allen handbeschilderd met bloem decor. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: H 11 - 19 cm. In goede staat.


Kavel: 5537

9x Glazen flacons

Resultaat: 150 EUR

Negen stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Onder andere: Boheems kristal. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 10 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5545

Grote groen glazen vaas

Resultaat: 80 EUR

Grote groen glazen bolvaas. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 31 x 22 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5525

2x Moderne glazen vogels

Resultaat: 70 EUR

Twee grote moderne glasfusing glazen vogels, meeuwen. Afmeting: 17 - 20 cm. In goede staat.


Kavel: 5527

4 Delen oud/antiek kristal

Resultaat: 70 EUR

Vier delen oud/antiek kristal. Bestaande uit: 19e Eeuwse amandelgeslepen kristallen gembercoup, twee kaarskandelaren, en één karaf, 20e eeuw. Afmeting: 26 - 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5523

Moderne kunstglazen vaas

Resultaat: 60 EUR

Moderne kunstglazen vaas met twee dimensionale meerkleurige belijning. 21e Eeuw. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.


Kavel: 5526

3x 19e Eeuws kristal

Resultaat: 60 EUR

Drie delen 19e eeuws kristal. Eén waaierkristallen beschuithouder, paar chips rand. Twee identieke amandelgeslepen kristallen gemberdeksel coupes. Paar chips. Afmeting: 22 - 40 cm. In goede staat.


Kavel: 5516

Kristallen beschuitbus + onderschotel

Resultaat: 50 EUR

Prachtige antieke waaierkristallen beschuithouder met onderschotel. 19e Eeuw. Paar minimale chips. Afmeting: 35 x 22 cm ø. In goede staat.


Kavel: 5528

9x Glazen flacons

Resultaat: 50 EUR

Negen stuks glazen flacons, Art Nouveau en 40-er jaren. Diverse vormen en kleuren. Afmeting: 8 - 17 cm. In goede staat.


Kavel: 5540

Modern kunstglazen object

Resultaat: 50 EUR

Modern kunstglazen object. Gemerkt Ozzaro Boheemse glasstudio. Transparant met rode spiraal en donkerblauwe kern. Afmeting: 26 cm. In goede staat.


Kavel: 5514

Lot divers antiek kristal

Resultaat: 40 EUR

Lot divers antiek ruitkristal. Bestaande uit: Beschuithouder + onderschotel, chips. Een zeven-delige waaierkristallen verdeelschaal. Een waaierkristallen hengselschaal. En elf kristallen bordjes. Mini...


Kavel: 5534

Kristallen vaas + zilv. montuur

Resultaat: 40 EUR

Kristallen vaas voorzien van 925/000 zilveren montuur. Afmeting: H circa 21,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5538

8x Glazen flacons

Resultaat: 40 EUR

Acht stuks diverse glazen/kristallen stopflacons. Allen lila kleurig. Eerste helft 20e eeuw. Minimale chips mogelijk. Afmeting: .... In goede staat.


Kavel: 5544

Lot antieke kristalglazen

Resultaat: 40 EUR

Vijf delen antiek kristalglas. Onder andere: Boheems, Duits. Bestaande uit: Bierpul met adelaar met gegraveerd tinnen deksel, wild decor, kasteel etc. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.


Kavel: 5552

Presse-papier (5x)

Resultaat: 40 EUR

Vijf oude glazen presse papier. 20e Eeuw. Afmeting: ø 8 - 8,5 cm. In goede staat.


Kavel: 5555

Gesigneerde Vianne glazen vaas

Resultaat: 40 EUR

Grote Jugendstil glazen vaas. Gesigneerd Vianne. Met bamboe decor. Afmeting: 29,5 x 16 cm ø. In goede staat. 20e Eeuw. In goede staat.


Kavel: 5547

Jugendstil karaf + glazen

Resultaat: 30 EUR

Antieke zes-delige Jugendstil likeurset met goud decor en zwart. Circa 1915. Karaf + vijf glazen. Eén iriserend glas. Loetz-stijl. Afmeting 12,5 - 31 cm. In goede staat.


Kavel: 5548

Rosenthal karaf met stippen

Resultaat: 30 EUR

Moderne Duitse Rosenthal glazen karaf zonder stop, met gekleurde noppen-glazen. Afmeting: 41 cm. In goede staat.


Kavel: 5551

Lot glazen (29 st.)

Resultaat: 25 EUR

Lot van 29 stuks oude glazen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 7 - 11 cm. In goede staat.


Kavel: 5541

Boheems kristallen bokaal

Resultaat: 20 EUR

Grote oude Boheems kristallen bokaal. Eén chip bij voet. Afmeting: 21 x 25 cm ø. In redelijke staat.