Duits WO I bajonet, zonder schede. Patina. Afmeting: L 60 cm. In goede staat.
Replica van een 18e eeuws pistool. 20e Eeuw. Decoratief. Afmeting: 28 cm. In goede staat.
Handgeschilderde affiche Holland - Amerika lijn. Eerste helft 20e eeuw. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 69 cm. In goede staat.
Indiase sabel met velours beklede schede. Lichte oxydatie. 20e Eeuw. Afmeting: 94 cm. In goede staat.