Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Engelse helm, WO II 2772
Engelse helm, WO II
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Antiek jachtgeweer 2773
Antiek jachtgeweer

Resultaat:

100 EUR

Decoratief zwaard 2774
Decoratief zwaard
Startprijs 100 EUR
Verkocht
Duitse helm, WO II 2775
Duitse helm, WO II

Resultaat:

240 EUR

Verkocht
Duits 18e eeuws jachtgeweer 2776
Duits 18e eeuws jachtgeweer

Resultaat:

575 EUR

Verkocht
Duits jachtgeweer, ca. 1800 2777
Duits jachtgeweer, ca. 1800

Resultaat:

500 EUR

Verkocht
Duitse kruisboog, 2778
Duitse kruisboog,

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Duitse kruisboog + accessoires 2779
Duitse kruisboog + accessoires

Resultaat:

725 EUR

Verkocht
Replica pistool 2780
Replica pistool

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
10 Boeken militaria 2781
10 Boeken militaria

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2782
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Diverse boeken / documentatie militaria 2783
Diverse boeken / documentatie militaria

Resultaat:

25 EUR

Kavel diverse prenten, posters, kunstwerken militaria 2784
Kavel diverse prenten, posters, kunstwerken militaria
Startprijs 25 EUR
Lot militare helmen/petten 2785
Lot militare helmen/petten
Startprijs 65 EUR
4x Militaria 2786
4x Militaria
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot divers 2787
Lot divers

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
Lot militaire kaarten 2788
Lot militaire kaarten

Resultaat:

45 EUR

Verkocht
Antiek geweer, ca. 1800 2789
Antiek geweer, ca. 1800

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Arabisch geweer met parelmoer 2790
Arabisch geweer met parelmoer

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
Frans percussie jachtgeweer 2791
Frans percussie jachtgeweer

Resultaat:

90 EUR

Verkocht
Frans dubbelloops jachtgeweer 2792
Frans dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer met dubbele trekker 2793
Dubbelloops jachtgeweer met dubbele trekker

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
Dubbelloops jachtgeweer 2794
Dubbelloops jachtgeweer

Resultaat:

85 EUR

Verkocht
Enkelloops jachtgeweer 2795
Enkelloops jachtgeweer

Resultaat:

65 EUR