Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 130 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 25 - 37 cm. In goede staat.

F. van der Glas, Stilleven met bloemen
Resultaat: 130 EUR

F. van der Glas. 1894 - 1976. Stilleven met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 65 cm. In goede staat.

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst
Resultaat: 125 EUR

Gesigneerd Chinees kunstwerk in lijst. Wijsheren en keizer. Op zijde geschilderd? Afmeting: 80 x 48 cm. In goede staat.

Ongesign., Wandelaar in bosgezicht
Resultaat: 125 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Wandelaar in bosgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 61 x 44 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 120 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnede op papier. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

3x Japanse houtsnedes
Resultaat: 120 EUR

Drie oude/antieke Japanse houtsnedes. Gesigneerd. Houtsnedes op papier. Afmeting: 16 x 35 cm. In goede staat.

G.J. Veenstra, Hollands landschap met koeien
Resultaat: 120 EUR

Gert Jan Veenstra. 1957 - ............ . Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Jezus portret
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Jezus portret met doornenkrans. Marouflé. Olieverf op linnen. Afmeting: 85 x 84 cm. In redelijk/goede staat.

Piet van der Hem, Spaanse figuren
Resultaat: 110 EUR

Piet van der Hem. 1885 - 1961. Spaanse figuren. Ets op papier. Afmeting: 43 x 55 cm. In redelijk/goede staat.

Russische school, Refused desires
Resultaat: 110 EUR

Russische school 1995. Refused Desires. Drie naakte dames. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Duits dorpsgezicht
Resultaat: 110 EUR

Duitse school. Verso onduidelijk gesigneerd. Circa 1880. Duits dorpsgezicht met figuren en kasteel op berg. Olieverf op paneel. Afmeting: 24 x 17 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Boeren hoenderhof
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Boeren hoenderhof. Olieverf op linnen. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Havengezicht met stoomboten
Resultaat: 110 EUR

Ongesigneerd. Circa 1930. Havengezicht met stoomboten en passagiers. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 40 cm. In redelijke staat.

B. Brugman, Achterhof met kerkgezicht
Resultaat: 110 EUR

Berry Brugman. 1915 - 1996, Almelo. Achterhof met kerkgezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Avangarde. 20e Eeuw. Verso Russisch gesigneerd. Abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 42 x 53 cm. In goede staat.

Evert-Jan Ligtelijn, Tuin met serre
Resultaat: 100 EUR

Evert-Jan Ligtelijn. 1893 - 1975. Tuin met serre. Olieverf op paneel. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.

Wilfred, Abstracte compositie
Resultaat: 100 EUR

Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Wilfred, Abstracte compositie
Resultaat: 100 EUR

Wilfred. Tweede helft 20e eeuw. Abstracte compositie. Acryl op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.

Cor van de Velde, Twee-master op hoge zee
Resultaat: 100 EUR

Cor van de Velde. Hollandse school. Twee-master op hoge zee. Olieverf op linnen. Afmeting: 95 x 140 cm. In goede staat.

Franz von Betteray, Zeilboot met figuren
Resultaat: 100 EUR

Franz von Betteray. Duitse school. Circa 1930. Zeilboot met figuren bij haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Twee figuren bij stadswal
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1800. Twee figuren bij stadswal. Olieverf op paneel. Afmeting: 23 x 18,5 cm. In goede staat.

Else von Schmiedeberg-Blume, Vaas met bloemen
Resultaat: 100 EUR

Else von Schmiedeberg-Blume. 1876 - Duitse school. Vaas met bloemen. Lithografie op papier. Afmeting: 45 x 50 cm. In goede staat.

5x Antieke gravures
Resultaat: 100 EUR

Vijf antieke gravures. Onder andere: 18e Eeuw, Holländer. Contado Di Zutphsn (Zutphen), 17e - 18e Eeuw. Hall in Saxen. Comm. res. Germ. Liber III. Der Rote Thürm etc. 17e - 18e Eeuw. Prospect Waysen H...

Ikoon, Maria met kind
Resultaat: 100 EUR

18e - 19e Eeuws ikoon. Orthodox Rusland. Maria met kind, bloemvazen en engelen. Olieverf op linnen. Afmeting: 19,5 x 15,5 cm. In goede staat.