Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Zilveren Art Deco bakje 840
Zilveren Art Deco bakje

Resultaat:

40 EUR

Verkocht
2 Zilveren kandelaren 841
2 Zilveren kandelaren

Resultaat:

80 EUR

Set zilveren lepels in cassette 842
Set zilveren lepels in cassette
Startprijs 90 EUR
Zilveren groentelepel 843
Zilveren groentelepel
Startprijs 35 EUR
Verkocht
12x Zilveren gebaksvorkjes + cassette 844
12x Zilveren gebaksvorkjes + cassette

Resultaat:

100 EUR

Verkocht
6x Antieke zilveren flessenringen 845
6x Antieke zilveren flessenringen

Resultaat:

95 EUR

4x Zilveren sierkurken 846
4x Zilveren sierkurken
Startprijs 80 EUR
2x Zilveren vorken, 1871 847
2x Zilveren vorken, 1871
Startprijs 45 EUR
6x Fruitmes met zilveren heft 848
6x Fruitmes met zilveren heft
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Lot zilver 849
Lot zilver

Resultaat:

25 EUR

2 Kandelaren, zilver en plated 850
2 Kandelaren, zilver en plated
Startprijs 25 EUR
Verkocht
Zilveren roomstel 863
Zilveren roomstel

Resultaat:

40 EUR

2 Zilveren fazanten 864
2 Zilveren fazanten
Startprijs 380 EUR
4 Zilveren tafelkandelaren 865
4 Zilveren tafelkandelaren
Startprijs 120 EUR
Zilveren bonbonmandje 866
Zilveren bonbonmandje
Startprijs 110 EUR
Zilveren bonbonmandje  met leeuwenkopjes 867
Zilveren bonbonmandje met leeuwenkopjes
Startprijs 110 EUR
Zilveren plaquette op spiegel 868
Zilveren plaquette op spiegel
Startprijs 50 EUR
2 Zilveren kandelaren 869
2 Zilveren kandelaren
Startprijs 35 EUR
Zilveren beursje 870
Zilveren beursje
Startprijs 60 EUR
Zilveren beursje 871
Zilveren beursje
Startprijs 60 EUR
Cassette met 12 zilveren lepeltjes 872
Cassette met 12 zilveren lepeltjes
Startprijs 60 EUR
Verkocht
Gouden parfumflacon 873
Gouden parfumflacon

Resultaat:

60 EUR

Zilveren Engels servies, 3 delig 874
Zilveren Engels servies, 3 delig
Startprijs 425 EUR
Zilveren tasbeugel 875
Zilveren tasbeugel
Startprijs 80 EUR