Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Bronzen figuren, Divers 5058
3x Bronzen figuren, Divers
Startprijs 90 EUR
2x Chinese houten beelden 5074
2x Chinese houten beelden
Startprijs 90 EUR
4x Bronzen dieren 5086
4x Bronzen dieren
Startprijs 90 EUR
Bronzen figuur, Zwangere vrouw 5094
Bronzen figuur, Zwangere vrouw
Startprijs 90 EUR
Bronzen figuur, Liggende panter 5035
Bronzen figuur, Liggende panter
Startprijs 100 EUR
Bronzen figuur, Liggende Romeinse man 5037
Bronzen figuur, Liggende Romeinse man
Startprijs 100 EUR
2 Bronzen figuren, Ruiters te paard 5050
2 Bronzen figuren, Ruiters te paard
Startprijs 100 EUR
Afrikaans bronzen figuur, Trommelaar 5075
Afrikaans bronzen figuur, Trommelaar
Startprijs 100 EUR
2x Kleine bronzen boeddha 5087
2x Kleine bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR
Bronzen boeddhistisch figuur 5091
Bronzen boeddhistisch figuur
Startprijs 100 EUR
Chinese bronzen boeddha 5102
Chinese bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR
Bronzen boeddha 5106
Bronzen boeddha
Startprijs 100 EUR
Terracotta beeld, Man met stier 5112
Terracotta beeld, Man met stier
Startprijs 100 EUR
Aardewerk beeld 5117
Aardewerk beeld
Startprijs 100 EUR
2 Bronzen figuren, Dame en heer 5138
2 Bronzen figuren, Dame en heer
Startprijs 100 EUR
4x Bronzen figuren 5084
4x Bronzen figuren
Startprijs 110 EUR
Bronzen figuur, Leeuwin met prooi 5095
Bronzen figuur, Leeuwin met prooi
Startprijs 120 EUR
2x Bronzen figuur, Aap + monnik 5059
2x Bronzen figuur, Aap + monnik
Startprijs 125 EUR
Bronzen figuur, Man met vuist 5065
Bronzen figuur, Man met vuist
Startprijs 125 EUR
Plaquette, Portret 5067
Plaquette, Portret
Startprijs 125 EUR
Beeld, Vrouw met schoffel 5129
Beeld, Vrouw met schoffel
Startprijs 125 EUR
Bronzen figuur, Vrouw 5025
Bronzen figuur, Vrouw
Startprijs 150 EUR
4x Bronzen figuren 5027
4x Bronzen figuren
Startprijs 150 EUR
Beeldje, 18e eeuw 5038
Beeldje, 18e eeuw
Startprijs 150 EUR