Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

37. Juliveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 13 juli 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Antiek gesneden figuur, 1900 5144
Antiek gesneden figuur, 1900
Startprijs 70 EUR
Verkocht
2x Antieke figuren 5145
2x Antieke figuren

Resultaat:

70 EUR

Romeinse strijdwagen, ca. 1870 5146
Romeinse strijdwagen, ca. 1870
Startprijs 45 EUR
Verkocht
Bronzen beeld, Staand jongetje 5147
Bronzen beeld, Staand jongetje

Resultaat:

30 EUR

Verkocht
Marmeren beeld, Dal Torrione 5148
Marmeren beeld, Dal Torrione

Resultaat:

250 EUR

Pietra met kroon, 17e eeuw 5149
Pietra met kroon, 17e eeuw
Startprijs 950 EUR