Twee mooie 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin en goud decors. Minimale randglazuurschade. Afmeting: ø 23,1 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met emaille tuin + goud decor. Gecontourneerd. Lichte randschades. Afmeting: ø 22,4 cm. In redelijke staat.
17e Eeuwse Chinees porseleinen ghendi met zilveren B.W.G. bewerkte monturen. Oude haarlijnen bovenkant. Hals gerestaureerd. Florale decors. Afmeting: 24 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.
Drie-delig Majolica Jugendstil tableau. 20e Eeuw. Afmeting: 45,5 x 15 cm. In goede staat.
Vier antieke zeldzame Franse keramieken Lille schalen. Handbeschilderd met haven en goud decors. Circa 1880. Afmeting: 20 x 20 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse terracotta hoofden (zonder deksel), bloempotten. Afmeting: 18 x 16 x 9 cm. In goede staat.
Prachtige grote 19e eeuwse Majolica wandplaquette met damesbuste. Lichte beschadigingen achterrand. Afmeting: 17 x 46 cm ø. In redelijk/goede staat.
Franse Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos met damesportret en goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 12,5 x 9,5 cm. In goede staat.
Oude Sevres gemerkte porseleinen dekseldoos. Ovaal met goud decor en figuren in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 5,5 x 10 x 6 cm. In goede staat.
Twee antieke Weense vazen met goud en figuren decors. Handbeschilderd. Circa 1900. Afmeting: 21 x 11 cm ø. In goede staat.
Duitse handbeschilderde Dresden porseleinen vaas met goud decor en roze rozen decor + landschap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Metlach steengoed bierkruik met tekst en kabouter decor. 'Das Jahr ist gut Brauwbier ist gerathen'. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Twee Duitse Hutschenreuther porseleinen figuren. Vrouw met fruit + man met wandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen plaquette in lijst. Genummerd 14. Met figuren in romantisch landschap, elfen met putti. Mooie kwaliteit. Afmeting: 10 x 7 cm. In goede staat.
Oude Duitse Volkstedt porseleinen figurengroep met goud decor. Muziekles. Afmeting: 14 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Oude Duitse Dresden porseleinen dekseldoos met vogels, vlinders, insecten en bloemen decor. Gecontourneerd. Afmeting: 11 x 11 x 10 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde porseleinen dekselvaas met florale en goud decor. Circa 1900. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Vier Duitse handbeschilderde 'Sitzendorf' porseleinen figuren. 'Handgemalt A.H'. 'Afrika, Europa, Amerika, Asiën'. In Jugendstil-kleuren. 20e Eeuw. Bij één figuur vingers licht beschadigd. Afmeting: 1...
Zeldzaam antiek Duits Meissen porseleinen kinderserviesje met diverse decors. Knaufzeit. Circa 1900. Bestaande uit: Vier kopjes, zes schotels. Eén schotel gelijmd. Afmeting: 4 x 6 cm ø. In redelijk/go...
Grote antieke terracotta Jugendstil vaas. Gesigneerd Rorback? Nr. 2008. Zweepslag florale decor. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Grote handbeschilderde Limoges porseleinen lampenvoet met florale en goud decor. Gesigneerd. Eén minimale chip. 20e Eeuw. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Oude Duitse Meissen Böttger beer. Tweede helft 20e eeuw. Kroontje beschadigd. Afmeting: 25 cm. In redelijke staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette, Maria met kindje Jezus in berglandschap. Handbeschilderde mooie kwaliteit. Onduidelijk verso gemerkt. Afmeting; 10 x 13 cm. In goede staat.
Stoke on Trent porseleinen zoutstrooier in de vorm van een British tank, model WO I. Afmeting: 5 x 13 x 7 cm. In goede staat.