Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lederen Chesterfield fauteuil, 1930
Resultaat: 425 EUR

Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.

Oude halspiegel met bewerkte lijst
Resultaat: 160 EUR

Oude halspiegel. Goudkleurig, met facet geslepen spiegel en bewerkte lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 63 cm. In goede staat.

Eiken theekastje, 1920
Resultaat: 120 EUR

Hollandse, Amsterdamse school-stijl, eiken theekastje met tropisch hout belijmd. Circa 1920. Afmeting: 95 x 67 x 40 cm. In goede staat.

Antieke bloemenbak, A´damse School
Resultaat: 55 EUR

Antieke eikenhouten met tropisch hout Amsterdamse School bloembak met zinken binnenbak. Circa 1925. Afmeting: 75 x 75 x 28 cm. In goede staat.

Jugendstil spiegel
Resultaat: 90 EUR

Grote houten vergulde Jugendstil-stijl spiegel met facet geslepen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 148 x 88 cm. In goede staat.

Bijzettafel met jalouziedeur
Resultaat: 45 EUR

Vroeg 19e eeuwse mahoniehouten bijzettafel met lade en jalouziedeurtje. Afmeting: 70 x 44 x 32 cm. In goede staat.

Mahonie Biedermeier bank, 1820
Resultaat: 450 EUR

Mahoniehouten Duitse Biedermeier bank met gebogen armleuningen met in het front mooi snijwerk, voorstellend fruit in hoorn des overvloeds en in de andere poot een fakkel. Circa 1820. Bekleding nog in ...

Duitse eiken commode
Resultaat: 40 EUR

Duitse eiken commode met snijwerk en twee lades. Met Queen Ann poten. Midden 20e eeuw. Afmeting: 75 x 69 x 41 cm. In goede staat.

Voltaire, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke notenhouten Duitse voltaire met snijwerk. Louis Philippe. Circa 1870. Afmeting: 110 x 65 x 55 cm. In goede staat.

Antieke Engelse kinderstoel
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare kinderstoel met klep. Afmeting: 80 x 46 x 47 cm. In goede staat.

Wortelnoten commode, ca. 1850
Resultaat: 60 EUR

Duitse laat Biedermeier wortelnoten commode met vijf lades en messing beslag. Circa 1850. Afmeting: 75 x 96 x 95 cm. In goede staat.

Oosterse teakhouten divan
Resultaat: 100 EUR

Oosterse teakhouten divan. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 156 x 66 cm. In goede staat.

Antieke secretaire, 1870
Resultaat: 150 EUR

Antieke Louis Philippe secretaire in wortelnoten. Circa 1870. Met geeboniseerde getoste zuilen en wortel binnenleven. Met wit marmeren bovenblad. Afmeting: 158 x 51 x 105 cm. In goede staat.

Grote turfkist met beslagen koper
Resultaat: 150 EUR

Antieke met koper beslagen houten turfkist met figuren voorstellingen. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 48 x 82 x 46 cm. In goede staat.

Zwitserse Zumsteg eethoek
Resultaat: 200 EUR

Moderne Zwitserse Zumsteg eethoek van kersenhout met aluminium. Design Onda, 80er-jaren. Afmeting: 74 x 100 cm ø en 84 x 49 x 47 cm. In goede staat.

Engelse hangoortafel, 1900
Resultaat: 55 EUR

Antieke lage Engelse eikenhouten hangoortafel met groen leer op blad. Circa 1900. Leuke tafel! Afmeting: 55 x 90 x 119 cm. In goede staat.

Rococo-stijl stoel, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

19e Eeuwse notenhouten Rococo-stijl stoel met florale snijwerk en goede stoffering. Afmeting: 89 x 45 x 40 cm. In goede staat.

Tafeltje met tegels
Startprijs 25 EUR

Hollandse eikenhouten tafel met vijftien (15) stuks 19e eeuwse mangaan tegels met bloemvazen. Twee kapot. Afmeting: 52 x 52 x 81 cm. In redelijk/goede staat.

Mahonie breistoel, 1870
Resultaat: 50 EUR

Mahoniehouten Louis Philippe breistoel met snijwerk en goede velours stoffering. Circa 1870. Afmeting: 100 x 56 x 56 cm. In goede staat.

Side table, 21e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Mahoniehouten side table met twee lades. 21e Eeuw. Afmeting: 75 x 130 x 35 cm. In goede staat.

2x Stoelen met hoge rugleuning
Resultaat: 100 EUR

Twee oude zwart gelakte stoelen met zeer hoge rugleuning. Stoelen hebben goede stoffering. 20e Eeuw. Afmeting: 133 x 44 x 60 cm. In goede staat.

Antieke eiken theetafel, 1900
Resultaat: 50 EUR

Antieke eikenhouten theetafel in Barok-stijl met lade. Circa 1900. Afmeting: 75 x 77 x 52 cm. In goede staat.

2x Tafeltje met tegels
Resultaat: 40 EUR

Twee Hollandse eikenhouten bijzettafeltjes met 19e eeuwse mangaan tegels. Afmeting: 36 x 36 x 36 cm. In goede staat.

Antieke bestekkist, 1890
Resultaat: 225 EUR

Zeldzame antieke historisme eikenhouten bestekkist met messing beslag en met deksel. Klep en schuiflades op getorst onderstel. Circa 1890. Afmeting: 80 x 59 x 45 cm. In goede staat.