Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen Jugendstil-stijl vaas
Resultaat: 150 EUR

Glazen Jugendstil-stijl vaas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

3 Delen Romeins glas
Resultaat: 325 EUR

Drie maal authentieke Romeinse glazen voorwerpen. Bestaande uit: Flacon met noppen, goed. Knijpflacon, goed. Schaaltje met geribbelde structuur, gerestaureerd. Afmeting: 5 - 11 cm. In redelijk/goede s...

2x Antieke Art Deco vazen, 1930
Resultaat: 25 EUR

Twee antieke Art Deco glazen vazen met violet-chrome effect. Circa 1930. Afmeting: 21,5 x 14 cm ø. In goede staat.

2x Grote mondgeblazen glazen
Resultaat: 90 EUR

Twee 17e - 18e eeuwse grote mondgeblazen drinkglazen in trompetvorm. Afmeting: 17,5 x 11 cm ø. In goede staat.

Antieke Val Saint Lambert vaas
Resultaat: 45 EUR

Antieke kristallen Val Saint Lambert vaas. Model Rivoli. In de kleur Chinees groen + transparant. Circa 1908. Afmeting: 31 x 9 cm ø. In goede staat.

2x Antieke kristallen gembercoupes
Startprijs 70 EUR

Twee antieke kristallen gember dekselcoupes met amandelslijpsels. Eén minimale chip. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antieke 5-delige kristallen menage
Resultaat: 60 EUR

Vijf-delige antieke kristallen menage-set. Ruitkristal. Afmeting: 15 cm. In goede staat.

4x Antieke karaffen
Startprijs 50 EUR

Vier antieke gegraveerde glazen karaffen. Afmeting: 29 - 33 cm. In goede staat.

2x Glas-in-lood raam
Resultaat: 50 EUR

Twee maal glas-in-lood. Eén maal maanvissen, 20e eeuw. Eén maal gebrandschilderd, circa 1800. Afmeting: 31 - 47 cm. In goede staat.

Lot divers antiek kristal
Resultaat: 30 EUR

Lot divers antiek kristal (waaier). Bestaande uit: Menage set, zes-delig, beschadigd. Grote kaasstolp, goed. Boterstolp, goed. Zes onderzetters, goed. Afmeting: 10 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Loetz-stijl vazen
Resultaat: 70 EUR

Twee Jugendstil blauw-groene iriserend glazen Loetz-stijl vazen. Eén beschadigd. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 28 x 15 cm ø. In redelijk/goede staat.

2x Antieke kristalglazen vazen
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke kristalglazen vazen met vergulding en kobalt blauw. Nevelend glas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 23 cm. In goede staat.

Antieke Jugendstil glazen kan, 1915
Resultaat: 90 EUR

Antieke Jugendstil glazen kan met net-structuur. Loetz-stijl. Circa 1915. Vernikkeld montuur. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Antieke Art Nouveau schenkkan
Resultaat: 60 EUR

Antieke Art Nouveau geetste glazen schenkkan met vernikkeld montuur. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Lot Swarovski beeldjes (6x)
Startprijs 100 EUR

Zes kristallen Swarovski beeldjes. Onder andere met doosje. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 3 - 7 cm. In goede staat.

Lotje kristal (10x)
Startprijs 40 EUR

Lot diverse kristallen beeldjes, onder andere Swarovski. Aantal: 10 stuks. Minimale chips mogelijk. Afmeting: 3 - 8 cm. In goede staat.

4x Oude/antieke karaffen
Resultaat: 15 EUR

Vier oude/antieke glazen karaffen. Divers. Circa 1900 en later. Afmeting: 29 - 32 cm. In goede staat.

5x Antiek kristal
Resultaat: 20 EUR

Vijf maal antiek kristal. Twee ruitkristallen kaarskandelaren. Eén Boheems bekerglas. Eén cilindervaas, Bohemen. Eén flesvormige vaas, Bohemen. Afmeting: 10 - 31,5 cm. In goede staat.

Grote rode glazen vaas
Startprijs 20 EUR

Grote rode glazen vaas. Gemeleerd. 20e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

6x Kristal/glazen karaffen
Startprijs 25 EUR

Zes antieke kristal/glazen karaffen. Chips. 19e en 20e eeuw. Afmeting: H 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Lot glas
Startprijs 25 EUR

Lot glas. Onder andere: Zes dessert kommen (vingerkommen) en een kaasstolp Kristal Unie Maastricht. Afmeting: 12,5 - 17 cm. In goede staat.

5x Glazen flacons
Resultaat: 25 EUR

Vijf glazen flacons waarvan er twee onduidelijk zijn gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 8 - 14 cm. In goede staat.

Blauw glazen geruite cactuspot
Startprijs 30 EUR

Antieke blauw glazen geruite cactuspot. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 13,5 x 14 cm ø. In goede staat.

Lot Leerdam glas
Startprijs 30 EUR

Zeven maal oud Copier Leerdam glaswerk. Pijpvaasje chip. Rest goed. Afmeting: 10 - 34 cm. In goede staat.