Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355  

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00  |  Veiling afgelopen

afgesloten | Standaard veiling
3419 Resultaten
Kavel: 4087

Lederen Chesterfield fauteuil, 1930

Resultaat: 425 EUR

Antieke Engelse bruin lederen Chesterfield fauteuil met houten poten. Circa 1930. Met patina. Afmeting: 96 x 110 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 6026

Antieke Chinese Yixing kan

Resultaat: 3.300 EUR

Grote oude/antieke Chinese Yixing schenkkan met symbolen, medaillons. Chip onderkant tuit. Chip dekselknop. Afmeting: 22 x 20 x 9,5 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 1078

P.J.A. Wagemans, Stadspoort

Resultaat: 110 EUR

P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Stadspoort met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.


Kavel: 654

Bandring GG

Resultaat: 400 EUR

18e Eeuwse geelgouden bandring met bewerkte rand ribbewerking, bloem en ruitbewerking. Breedte 8 mm, ø 60, ca 5,5 gr. met Amsterdams stadskeur.


Kavel: 502

Gouden armband

Resultaat: 200 EUR

Geelgouden pennenarmband, 585/000, met bewerkte schakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 8 mm. lengte 20,5 cm. ca 12,8 gram. In goede staat


Kavel: 5003

Antiek bronzen boeddha

Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige vroege antieke Chinese bronzen vergulde boeddha (goudlak). Waarschijnlijk 16e eeuw Ming. Restvergulding. Afmeting: 22,5 cm. In goede staat.


Kavel: 2706

Marine enterbijl, 19e eeuw

Resultaat: 2.600 EUR

Hollandse 19e eeuwse marine enterbijl. Nr. 600 en letter M. Afmeting: 56 x 25 x 3,5 cm. In goede staat.


Kavel: 239

2 Reiswekkers en een zakhorloge

Resultaat: 145 EUR

Twee reiswekkers en een zakhorloge. Twee mechanische reiswekkers met rechthoekige leren beschermkast, Stowa en LACO, en een witmetalen zakhorloge met bewerkte plaat, Illinios, en gegraveerde achterpla...


Kavel: 33

Gouden armband

Resultaat: 305 EUR

Geelgouden armband, 585/000, met bolle gourmetschakels, voorzien van bakslot en veiligheid. Breedte 6 mm. ca 20, 6 gram. 18 cm. In goede staat


Kavel: 6276

2x Porceleyne Fles vazen, 1920

Resultaat: 110 EUR

Twee antieke Delftse Porceleyne Fles knobbelvazen met florale decors. Circa 1920. Afmeting: H 29 cm. In goede staat.


Kavel: 2379

Lederen laarzen+medicijnbal, 1900

Resultaat: 50 EUR

Een paar antieke lederen rijlaarzen en lederen medicijnbal. Circa 1900. Afmeting: 25 - 60 cm. In goede staat.


Kavel: 1250

Onduid. gesig., Parijs stadsgezicht

Resultaat: 90 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Parijs stadsgezicht met Eiffeltoren en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.


Kavel: 510

3 Gouden ringen

Resultaat: 135 EUR

Drie geelgouden trouwringen, 585/000, waarvan 2 voorzien van gravure. Breedte 3-5mm. totaal ca 9,0 gram.


Kavel: 72

Zilveren Franklin Mint collectie auto's

Resultaat: 90 EUR

Collectie van Franklin Mint met zilveren miniatuur plaquettes van de 100 beroemdste auto's. In cassette met bijbehorend boekwerk. Grootte 10x16mm. 1975. In zeer goede staat.


Kavel: 6489

Grote Chinese Familie Rose schotel

Resultaat: 150 EUR

Zeer grote gemerkte (6 tekens) Chinees porseleinen Familie Rose schotel met fruit, florale en vogel decor. Gecontourneerd. Afmeting: 8 x 45,7 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6480

4x Chinese kop + schotels, 18e eeuw

Resultaat: 400 EUR

Vier aparte 18e eeuwse Chinees porseleinen draken kop + schotels met goud decor. Eén kopje gelijmd, één kopje haarlijn. Afmeting: 7 - 11 cm. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6313

Oude Chinese dekselpot

Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose dekseldoos met florale decors en bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6254

Grote Fam. Rose theepot

Resultaat: 4.400 EUR

Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose theepot met vijver decor + floraal. Afmeting: 24 x 15 cm ø. In goede staat.


Kavel: 6166

3x 18e Eeuws Chinees Imari porselein

Resultaat: 80 EUR

Drie maal 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kop en schotels met katten en florale decors en goud decors. Eén kopje heeft haarlijn. Afmeting: 4 x 11 cm ø. In redelijk/goede staat.


Kavel: 6138

Baardmankruik

Resultaat: 65 EUR

17e Eeuwse Duitse steengoed baardmanskruik. Lichte glazuur. Oude haarscheuren. Afmeting: 35 x 20 cm ø. In redelijke staat.


Kavel: 6076

Chinese schotel, 17e-18e eeuw

Resultaat: 325 EUR

Grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen sierschotel met apart zeldzaam bodemmerk. Met florale decor. Afmeting: ø 35,5 cm. In goede staat.


Kavel: 6050

2x Delfts blauwe schotels, 18e eeuw

Resultaat: 425 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse Fayence sierschotels. Eén maal chinoiserie transition, minimale randglazuurschade. Eén maal bloempot decor, De Bijl. Randschade. Afmeting: 35 - 39,5 cm. In redelijk/goede...


Kavel: 6000

Grote Chinese vaas, 17e - 18e eeuw

Resultaat: 1.800 EUR

Zeer grote 17e - 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi vaas met florale decors. Octagonaal. Afmeting: H 52 cm. In goede staat.


Kavel: 3658

Antieke vaaspendule, 1890

Resultaat: 100 EUR

Antieke Franse blauwe vaaspendule met drakenkoppen + keramiek + verguld messing. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Circa 1890. Afmeting: 48 cm. In goede staat.