Doos diversen oud/antiek koperwerk. Onder andere: Weegschalen, pistool, wierookbrander, olielamp, tin, bestek, bakelieten platen etc. Afmeting: 30 - 50 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse houten onderzetters. 20e Eeuw. Afmeting: circa 15 cm. In goede staat.
Grote antieke Engelse messing scheepstelegraaf Bendix Brooklyn N.Y. CA. 15316 - A. Komt uit een victory. Aan één zijde mist de hendel. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 112 x 32 cm ø. In redelijke staa...
Twee kristallen delen met zilveren deksel, 925/000. Een kristallen potje met slijpwerk, voorzien van een zilveren deksel met floraal decor en monogram. MT.: Matthew Boulton, Birmingham jl.: a: 1900 en...
Grote witgouden hanger, 585/000, met diamant. Ovale open hanger, in het midden bezet met een achtkant geslepen diamant in royale zetkast. ca 4,3 gram. 20x33mm. In goede staat
Lot met diverse gouden stukjes, o.a. oorknoppen, een horlogekast. Diverse gehaltes. Goud ca 5 gram.
Geelgouden collier, 585/000, luna schakel met plaatjes, verlopend in breedte. Voorzien van bakslot en veiligheid. lengte 44 cm, breedte 3-7 mm. ca 18,3 gram. In goede staat
Massieve zilveren broodmand, 800/000, opengewerkt met draadspijlen met een opgesoldeerde rand versierd met acantusbladeren, geplaatst op een ovale voet met filetrand. MT.: A.Cesa. S.C. Alessandria, na...
Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden. Divers. Met florale decors. Twee goed, één met minimale chips. Eén met haarlijnen. Afmeting: ø 22 - ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee maal oud Chinees porselein. Eén maal Sang du Boeuf bord, één maal Sang du Boeuf oorvaas. Eén oor afgebroken. Afmeting: 13,5 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Grote oude Italiaanse Napels Kings, B. Merli, porseleinen figurengroep. Voorstellende: Twee dam-spelende oude heren met liggende hond. Afmeting: 24 x 42 x 20 cm. In redelijk/goede staat.
Lot diverse antieke Hollandse wandtegels. 17e - 18e en 19e eeuw. Onder andere met dieren, bloemen decor etc. Afmeting: circa 13 x 13 cm. Zowel beschadigde als goede tegels. In redelijke staat.
Antieke Chinees porseleinen groen geglazuurde vaas met craquele glazuur. Afmeting: 17 x 12,5 cm ø. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen kraagvaas in de kleuren rood/bruin met geel. Met figuren in landschap decor + floraal. Zes tekens bodemmerk. Haarscheur. Afmeting: 36 x 20,5 cm ø. In redelijke staat.
Lot 18e Eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Bestaande uit: Zes kopjes + vier schotels. Vier kop en schotel sets. Twee losse kopjes. Eén kopje haarscheur, één kopje chip. Florale decors. Afmeting: 7...
17e - 18e Eeuwse grote Chinees porseleinen sierschotel met bodemmerk en florale decor. Twee haarlijnen en één chip. Afmeting: ø 37 cm. In redelijke staat.
Grote antieke bronzen eend. Door Pierre Chenet. Gepatineerd. Afmeting: 19,7 cm. In goede staat.
Oud/antiek Perzisch handgeknoopt kleed. Meerkleurig, floraal. Afmeting: 125 x 230 cm. In goede staat.
Oude halspiegel. Goudkleurig, met facet geslepen spiegel en bewerkte lijst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 183 x 63 cm. In goede staat.
Antiek Duits Kienzle Rozen-klokje met slagwerk op gongspiraal. Circa 1900. Afmeting: 28 x 20 x 12 cm. In goede staat.
Antieke Engelse mahoniehouten pubklok met snek. Circa 1900. Afmeting: 16 x 38 cm ø. In goede staat.
Antieke Duitse beer. Waarschijnlijk Steiff. Circa 1920 - 1930. Lange armen en bobbel op rug. Vilt bij één hand kapot. Verder goed. Afmeting: 47 cm.
19e Eeuwse Osmaanse sabel met schede. Patina. Afmeting: L 84 cm. In goede staat.
Antiek enkelloops pistool met klapbare loop en parelmoeren heft/handgreep. Spanveer defect. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.