Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

2x Chinese Familie Rose vazen
Resultaat: 300 EUR

Twee grote 18e eeuwse Chinees porseleinen vazen met florale decors en capucijner-glazuur. Eén vaas goed. Eén vaas chip rand + haarlijn. Afmeting: 24 x 10 cm ø. In redelijk/goede staat.

Zeer kleine Chinese Imari trekpot
Resultaat: 180 EUR

Zéér kleine 18e eeuws Chinees Imari porseleinen trekpot met goud en florale decors. Geribt. Afmeting: 6,5 x 5 cm ø. In goede staat.

Chinese Republik porseleinen bord, 1920
Resultaat: 190 EUR

Chinese Republik porseleinen wandbord met geisha's in tuin decor. Circa 1920. Bodemmerk. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.

Antiek Satsuma servies, 1900
Resultaat: 140 EUR

Antiek fijn gedecoreerd vijf-delig Japans Satsuma theeservies met goud en figuren decors. Circa 1900 (Meiji periode). Bodemmerk. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

4x Chinese Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Vier maal 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari borden, divers. Drie borden haarscheur, één bord chip. Afmeting: ø 23 cm. In matige/redelijke staat.

Set Japanse Satsuma vaasjes
Resultaat: 90 EUR

Twee Japanse Satsuma vazen met fijn beschilderde decors, bamboe, goud fazanten. Bodemmerk. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15,5 x 8 cm ø. In goede staat.

2x Royal Doulton
Resultaat: 50 EUR

Twee maal Engels Royal Doulton England porselein. Bestaande uit: Figuur Pickwick +figuur dame, Top o' the Hill. Afmeting: 10,5 - 19 cm. In goede staat.

Japanse blauw-witte kraagvaas.
Resultaat: 130 EUR

Antieke Japanse blauw-witte kraagvaas met landschappen decors. Circa: 1900. Gemerkt. Afmeting: 28,3 x 14,3 cm ø. In goede staat.

Oude Familie Rose vaas, 2-delig
Resultaat: 875 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose vaas, twee-delig. Met merkzegel op zijkant hals. Keizerlijk geel, florale decors en groene glazuur binnenkant. Binnenrand versluiting iets kapot. Afmeting: 29 x 1...

3x Chinees porselein
Resultaat: 150 EUR

Drie maal Chinees porselein. Bestaande uit: Grote Chinees porseleinen Familie Rose kom, fijn gedecoreerd met florale + tuin decors, vazen etc. Haarscheur. Tevens een vaas, ingekort en een drakenbord, ...

6-Kantige Chinese vaas
Resultaat: 800 EUR

Oude Chinees porseleinen zes-kantige vaas met figuren, rotsen en florale decors. Afmeting: 19,5 x 14 x 16 cm. In goede staat.

Chinees blauwe glazuur vaas
Resultaat: 575 EUR

Oude Chinees porseleinen blauw geglazuurde pijpvaas met craquele glazuur. Afmeting: 25,5 cm. In goede staat.

Lotje Chinese kop+schotels
Resultaat: 200 EUR

Vijf maal 18e - 19e eeuwse Chinees porseleinen kop en schotels. Floraal. Bestaande uit: Twee maal Capucijne, drie maal Imari. Afmeting: 7 - 12 cm. In goede staat.

5x Chinese schoteltjes, 18e eeuw
Resultaat: 50 EUR

Vijf 18e eeuwse Chinees porseleinen schotels met zotjes en florale decors in coulissen en gecontourneerde omranding. Twee maal zotjes, haarlijn. Eén florale decors, haarlijn. Afmeting: ø 12 cm. In red...

Lot diverse tegeltjes (27x)
Resultaat: 60 EUR

Lot diverse Hollandse wandtegels in lijst. Aantal: 27 stuks. 18e - 19e Eeuw. Diverse voorstellingen. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Familie Rose schotel, 18e eeuw
Resultaat: 140 EUR

Zeer groot 18e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose schotel met emaille tuin decor. Chip + haarscheur. Afmeting: ø 35 cm. In redelijke staat.

Oude Chinese knobbelvaas
Resultaat: 1.500 EUR

Oude Chinees porseleinen knobbelvaas met blauwe florale decors. Afmeting: 37 x 14,7 cm ø. In goede staat.

Lot 18e - 19e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 260 EUR

Lot 18e - 19e eeuws Chinees porseleinen serviesgoed. Figuren en florale decors. Bestaande uit: Vijf kopjes en twee schotels. Eén kopje minimale chips. Afmeting: 6 - 10 cm. In redelijk/goede staat.

6x Antieke Franse Fayence borden
Resultaat: 700 EUR

Zes antieke Franse Fayence borden, polychrome met lelie, sterren en zwaard. 18e - 19e Eeuw. Lichte rand(glazuur)schades. Afmeting: ø 25 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

2x Japanse Imari borden
Resultaat: 90 EUR

Twee maal 19e eeuwse Japanse Imari porseleinen gecontourneerde sierschotels. Floraal + goud decor. Afmeting: 26,5 - 33,5 cm ø. In goede staat.

7x 18e Eeuws Chinees porselein
Resultaat: 210 EUR

Zeven maal 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: Drie cups Familie Rose met figuren in landschap decor, twee met haarlijn. Twee cups, jonglerende Chinesen decor, één haarlijn. Eén schotel, figur...

Chinese klapmuts kom
Resultaat: 500 EUR

Grote oude Chinees porseleinen klapmuts kom met rondom figuren decor en Kang Xi bodemmerk. Afmeting: 9 x 20,5 cm ø. In goede staat.

18e Eeuwse porseleinen Meissen kop+schotel
Resultaat: 210 EUR

18e Eeuwse porseleinen kop en schotel met Duits Meissen zwaardteken en Chinees decor. Afmeting: 5,5 x 13 cm ø. In goede staat.

Oude Chinese bloempot
Resultaat: 110 EUR

Oude Chinees porseleinen Familie Rose bloempot met bodemmerk. Zes tekens bodemmerk. Keizerlijk geel met Chinese kinderen decor. Afmeting: 18,5 x 22 cm ø. In goede staat.