Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen lavobo, 18e eeuw
Resultaat: 55 EUR

18e eeuwse bronzen lavabo met twee tuiten en hengsel. Afmeting: 10 x 32 x 18 cm ø. In goede staat.

2x Antieke miniatuurschilderijen
Resultaat: 30 EUR

Twee antieke miniatuur schilderijen op ivoor met ivoren lijsten. Eén groot, naar Poroneau, dame. En een dame, onduidelijk gesigneerd. Afmeting: 10 - 13 cm. In goede staat.

Antieke Japanse cloisonne vaas, 19e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Antieke 19e eeuwse Japanse cloisonne vaas met bronzen monturen en florale decors. Afmeting: 29 cm. In goede staat.

2x Stijlvolle tafellampen
Resultaat: 110 EUR

Twee stijlvolle messing tafellampen. Twee-kleurig gepatineerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 58 cm. In goede staat.

Lampje, Amsterdamse School-stijl
Resultaat: 50 EUR

Amsterdamse School-stijl hanglamp. Gebrandschilderd. Circa 1920. Eén barst in één venster. Afmeting: 23 x 14 cm ø. In redelijk/goede staat.

Antieke Tibetaanse Tangka
Resultaat: 150 EUR

Antieke Tibetaanse Tangka. Handbeschilderd op zijde. Afmeting: 112 x 64 cm. In goede staat.

Voor-oorlogse scheepsseinlamp
Resultaat: 60 EUR

Grote voor-oorlogse messing scheepsseinlamp. Gemerkt Meteorite 46749. Geëlektrificeerd. Afmeting: 55 x 24 cm ø. In goede staat.

Majolica hang petroleumlamp, 1910
Resultaat: 50 EUR

Antieke Jugendstil Majolica hang petroleumlamp. Circa 1910. Afmeting: 65 x 40 cm ø. In goede staat.

Petroleum hanglamp, 1900
Resultaat: 60 EUR

Antieke Jugendstil hangpetroleumlamp. Later geëlektrificeerd. Circa 1900. Afmeting: circa 60 x 40 cm ø. In goede staat.

2x Gietijzeren tuinvazen
Resultaat: 320 EUR

Twee grote gietijzeren tuinvazen. 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 40 ø cm. In goede staat.

Antieke gravure Delft, 16e eeuw
Resultaat: 85 EUR

Vroege antieke handingekleurde gravure van Delft. 16e Eeuw. Gravure op papier. Afmeting: 23 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Jaap van Kregten, Martinustoren te Losser
Resultaat: 60 EUR

Jaap van Kregten. 1878 - 1967. Martinustoren te Losser. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.

Ongesig., Jongensportret
Resultaat: 225 EUR

Ongesigneerd. Circa 1920. Duitse School. Ovaal Duits jongensportret. Olieverf op linnen. Afmeting: 39 x 28 cm. In goede staat.

Nadruk Picasso, Teckel
Resultaat: 70 EUR

Nadruk Picasso. Teckel. Gelimiteerde museum uitgave nadruk Picasso. Lithografie op papier. Afmeting: 22 x 27 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Huisje op Veluwse heide
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1900. Hollandse School. Huisje op Veluwse heide. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 36 cm. In goede staat.

Gouden hanger en ring met granaat
Resultaat: 60 EUR

Geelgouden hanger en ring, 585/000, met granaat. Gouden hanger met bewerkte geschulpte rand bezet met een ovaal gefacetteerde granaat, 18x31 mm, en een ring met een ovaal gefacetteerde granaat, 17x12m...

Zilveren beurs
Resultaat: 30 EUR

Beursje met zilveren beugel, halve maan met opengewerkte biedermeierbewerking, voorzien van een ketting. Het beursje heeft een fraai geregen kralentasje met bloemmotief. breedte 10 cm. In goede staat

Gouden ring met bloedkoraal
Resultaat: 40 EUR

Geelgouden ring, 585/000, met bloedkoraal. Gouden ring met oplopende zijstukken bezet met een ovaal cabouchon geslepen bloedkoraal, 12,5x9mm. ca 2,2 gram ø 58

18e Eeuws mes met zilver + schede
Resultaat: 200 EUR

18e Eeuws mes met schede en zilver. Reismes met zilveren heft en een schede van roggehuid met zilver, voorzien van graveerwerk. 13,5cm. In redelijk goede staat.

Zilveren versierde molenbeker, 18e eeuw
Resultaat: 575 EUR

Zilveren molenbeker, 835/000, rijkelijk versierd met o.a. strik krullen en een landschap. Tevens voorzien van een 18e eeuws horloge met snek met een wijzerplaat met een geschilderde voorstelling en ee...

2 Zilveren lepels en taartschep
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren lepels en een taartschep, 800/000 en 833/000. Twee grote zilveren lepels, model spatel, 26 cm, en een gecontourneerde taartschep met een steel met waaiermodel. MT.: onduidelijk, jl.:O:19...

Lot zilver
Resultaat: 50 EUR

Lot zilver met zes zilveren theelepels met puntbak en parelrand, 2 vleesvorken met zilveren heften, 2 ronde zilveren servetbanden met bewerkte randen en 2 bijpassende vingerdoekringen. Diverse gehalte...

Diverse zilveren bestekdelen, Haags lofje 5x
Resultaat: 60 EUR

Vijf zilveren bestekdelen, 835/000, Haags lofje, met tafellepel, dessertlepel, tafelvork, MT.: H.E. Oving, Bz, jl.: ZBC, 1909-1912, vleesvork en een botermes, Gerritsen en van Kempen, Zeist, jl.:N;19...

Zilveren dekseldoos en bestek
Resultaat: 50 EUR

Zilveren dekseldoos, 925/000, en bestek met zilveren heften, 800/000. Rechtehoekige doos met scharnierend deksel en houten interieur, voorzien van deels weggesleten gravure aan de bovenzijde. MT.: Ond...