Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Frans klokkenstel
Resultaat: 90 EUR

Antiek Frans klokkenstel. Circa 1870. Geeboniseerd hout en compositie metaal. Pendule met ridder, en kaarskandelaren met putti. Met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 29 - 50 cm...

Wuba tafelklok
Resultaat: 100 EUR

Mahoniehouten Wuba tafelklok met maanstand en plated bronzen versieringen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 cm. In goede staat.

Messing pendule
Resultaat: 100 EUR

Zware messing pendule met bovenliggende balans. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag op bel. Gemerkt Just. Afmeting: 26,5 cm. In goede staat.

Duitse wandklok
Startprijs 100 EUR

Duitse wandklok met ingebouwd 19e eeuws Frans uurwerk. Huwelijk. Afmeting: 30 x 28 x 8 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok, 1800
Startprijs 100 EUR

Antieke eikenhouten Friese staartklok met wekker. Mooie origineel beschilderde wijzerplaat en houten bollen. Circa 1800. Afmeting: H 140 cm. In goede staat.

Regulateur, 2 gewichts
Startprijs 100 EUR

Antieke Duitse notenhouten Gebroeders Resch regulateur voor twee gewichten. Circa 1880. Weekloper, halfuur-slag. Wijzerplaat beschadigd. Afmeting: 116 cm. In redelijke staat.

Friese staartklok
Startprijs 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en wekker. Afmeting: 143 cm. In goede staat.

Franse kolompendule, Louis Philippe
Startprijs 140 EUR

Mooie antieke Franse Louis Philippe kolompendule met intarsia en verguld messing. Circa 1870. Pendule heeft achtdaags-uurwerk en veerslinger. Afmeting: 51 cm. In goede staat.

Franse Normandische lantaarnklok
Resultaat: 125 EUR

Franse Normandische ca 1800 lantaarnklok met keramische wijzerplaat. Gelijmd. Afmeting: 35 x 24 x 19 cm. In redelijke staat.

Vervallen uit veiling
Geen vanafprijs

Vervallen uit veiling

Vorderzappler klok onder stolp
Resultaat: 175 EUR

Kleine Duitse plated Vorderzappler miniatuur klok onder stolp. Circa 1900. Eén wijzer mist. Afmeting: H 16 cm. In redelijk/goede staat.

Warmink staande klok
Startprijs 180 EUR

Wortelnoten Westminster Warmink staande klok met kwartier-slag uurwerk op console met silent-strike functie. Tweede helft 20e eeuw. Drie-gewichter. Afmeting: H 203 cm. In goede staat.

Kienzle tafelklok
Startprijs 200 EUR

Antieke Duitse Kienzle notenhouten tafelklok met intarsia. Westminster-kwartierslag op vijf gongstaven. Afmeting: 42 cm. In goede staat.

Friese staartklok
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke eikenhouten Friese staartklok met dubbele kap. Timpaankap, beschilderde houten panelen. Circa 1800. Wekkerfunctie. Afmeting: 165 cm. In goede staat.

Pendule met faun
Startprijs 210 EUR

Grote bronzen pendule met wit emaille en twee maal faun. 21e Eeuw. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 61 cm. In goede staat.

Wortelnoten tafelklok
Startprijs 210 EUR

Grote wortelnoten tafelklok met maanstand en bronzen armaturen. 20e Eeuw. Engeland. Slagwerk op gongveer. Afmeting: 40 cm. In goede staat.

Klein klokkenstel
Startprijs 250 EUR

Klein antiek klokkenstel met schildpad imitatie. Belijmd met brons. Circa 1900. Uurwerk door British United Clock Birmingham. Afmeting: 19 - 26 cm. In goede staat.

Zweedse Cartel wandklok, 1920
Resultaat: 330 EUR

Zeer grote vergulde Zweedse Cartel wandklok met peerless uurwerk, achtdaags, halfuur-slag op bel. Afmeting: 91 x 47 x 15 cm. In zeer goede staat.

Regulateur
Startprijs 250 EUR

Originele Gustav Becker 2-gewichten regelateur met notenhouten kast en latoenkoperen beslag ca. 1880. Prachtig gegraveerd uurwerk, gewichten en slinger. Uurwerk met halfuurslag. Geheel in goede staat ...

Antieke Engelse staande klok, 1800
Startprijs 350 EUR

Antieke Engelse mahoniehouten staande klok met bandintarsia. Circa 1800. Kidd Whtiby. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Secondenwijzer mist, verder in goede staat. Afmeting: H 215 cm. In goede staat.

Mysterieuse pendule, 1915
Resultaat: 450 EUR

Antieke Franse mysterieuze pendule, Les Roses par Guillemin. Circa 1915. Compositie metaal. Functies niet getest. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Lierpendule, 19e eeuw
Startprijs 380 EUR

Vroeg 19e eeuwse Empire mahonie lierpendule met vuurvergulde versiering. Uurwerk later gemoderniseerd naar veerslinger. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: 48 cm. In redelijk/goede staat.

Haantjes-comtoise
Startprijs 400 EUR

Oude/antieke gerestaureerde Franse schotel haan comtoise, deels origineel, deels vervangen. Peerslinger. Afmeting: 38 x 24 x 17 cm. In redelijke staat.

Grote Franse vaaspendule, 1870
Startprijs 400 EUR

Grote antieke Franse vaaspendule met messing en porselein. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 61 cm. In goede staat.