Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Junghans regulateur, 1890
Resultaat: 60 EUR

Antieke Junghans notenhouten paardjes regulateur. Circa 1890. Afmeting: circa 100 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule,1860
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse pendule. Circa 1860. Romantiek, compositie metaal met albast. Achtdaags-uurwerk, veerslinger en halfuur-slag. Afmeting: 44 cm. In goede staat.

Kleine mini-reiswekker
Resultaat: 60 EUR

Kleine oude mini-reiswekker met messing kast en emaille wijzerplaat. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok, 1920
Resultaat: 60 EUR

Antieke Engelse eikenhouten tafelklok met achtdaags stil uurwerk + bovenliggende balans. Circa 1920. Afmeting: 24 x 26 x 8 cm. In goede staat.

Franse pendule, 1870
Resultaat: 80 EUR

Antieke Franse romantische pendule met achtdaags uurwerk, halfuur slag en veerslinger. Verguld compositie metaal met albast. Circa 1870. Achterkant gesoldeerd. Afmeting: 39 cm. In redelijke staat.

Oude mini-reiswekker
Resultaat: 160 EUR

Kleine oude mini-reiswekker. Messing met porseleinen plaquettes + seconden en dagaanduiding. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Bronzen reiswekker met barometer
Resultaat: 160 EUR

Oude bronzen reiswekker met porseleinen plaquettes, met barometer. Afmeting: 10 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Resultaat: 70 EUR

19e Eeuwse Franse comtoise met pronkslinger en gave emaille wijzerplaat. Afmeting: 47 x 40 x 24 cm. In goede staat.

Engelse staande klok
Resultaat: 350 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok. Eiken met mahonie. Achtdaags-uurwerk. Mooie beschilderde wijzerplaat. Stonehouse Leeds. Met seconden en dag-aanduiding. Afmeting: 230 cm. In goede staat.

Oude mysterieuze klok, 20e eeuw
Resultaat: 400 EUR

Oude mysterieuze klok met bronzen figuur en marmeren basement. Slingerveer ontbreekt. 20e Eeuw. Functies niet getest. Afmeting: 60 cm. In goede staat.

Junghans regulateur, 1890
Resultaat: 80 EUR

Antieke Duitse notenhouten Junghans 8-regulateur. Circa 1890. Lichte wormbeval. Afmeting: 95 cm. In redelijke staat.

Marmeren pendule
Resultaat: 30 EUR

Antieke Franse marmeren pendule met vaas. Circa 1880. Verbogen + scheur. Klok heeft achtdaags-uurwerk, zonder slag, met veerslinger. Afmeting: 47 cm. In redelijke staat.

2x Antieke tafelklok, ca. 1900
Resultaat: 40 EUR

Twee antieke tafelklokken met wekker. Circa 1900. Eén maal marmer met drie zuilen. Eén maal compositie metaal, man met bel. Afmeting: 25 - 30 cm. In goede staat.

Amerikaans Ansonia tafelklokje
Startprijs 40 EUR

Antiek Amerikaans notenhouten Ansonia tafelklok. Weekloper, halfuur-slag. Circa 1900. Afmeting: 48 x 35 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Franse pendule
Resultaat: 50 EUR

Antieke Franse romantische pendule. Twee-kleurig, goud en brons gepatineerd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Eén reparatie. Afmeting: 36 cm. In goede staat.

Friese staartklok, Schippertje
Resultaat: 50 EUR

Eikenhouten schippertjes Friese staartklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 79 cm. In goede staat.

Engelse tafelklok
Startprijs 50 EUR

Oude Engelse Smiths' notenhouten tafelklok. Achtdaags-uurwerk. 20e Eeuw. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Grote antieke regulateur, 1890
Startprijs 50 EUR

Grote antieke Duitse notenhouten regulateur. Gründerzeit. Circa 1890. Bekroning niet origineel. Verder in goede staat. Afmeting: 108 cm. In goede staat.

Franse comtoise
Startprijs 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise. Iets craquele in wijzerplaat. Met spillegang uurwerk en vouwslinger. Mogelijk maandloper. Afmeting: 40 x 24 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Franse comtoise, 1820
Resultaat: 50 EUR

Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en spillegang uurwerk. Afmeting: 39 x 14 x 24 cm. In goede staat.

Eiken tafelklok
Resultaat: 60 EUR

Duitse eikenhouten tafelklok met maanstand. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Antiek tafelklokje, 1900
Startprijs 60 EUR

Antiek notenhouten Duits tafelklokje met gongslag. Circa 1900. Lichte, oude wormbeval. Afmeting: 44 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Frans klokkenstel, 1880
Startprijs 70 EUR

Antiek Frans zwart marmeren klokkenstel met coupes. Circa 1880. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

Antiek marmeren klokkenstel , 1870
Startprijs 70 EUR

Groot antiek zwart marmeren klokkenstel met brocot balans. Circa 1870. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 36 x 64 x 48 cm. In goede staat.