Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

38. Oktoberveiling 2018

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Veiling op vrijdag 12 oktober 2018 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Duitse Flöten Uhr, 1840 3501
Duitse Flöten Uhr, 1840

Resultaat:

5.250 EUR

Verkocht
Boheemse wereldklok, 1920 3507
Boheemse wereldklok, 1920

Resultaat:

3.500 EUR

Verkocht
Franse portaalklok, 1780 3523
Franse portaalklok, 1780

Resultaat:

1.300 EUR

Verkocht
Antieke staande klok, 1910 3524
Antieke staande klok, 1910

Resultaat:

1.000 EUR

Verkocht
Zeldzame antieke Jahresuhr D.M.G. 3576
Zeldzame antieke Jahresuhr D.M.G.

Resultaat:

750 EUR

Verkocht
Antieke Schwarzwalder klok 3503
Antieke Schwarzwalder klok

Resultaat:

650 EUR

Verkocht
Mysterieuse pendule, 1915 3618
Mysterieuse pendule, 1915

Resultaat:

450 EUR

Verkocht
Oude mysterieuze klok, 20e eeuw 3530
Oude mysterieuze klok, 20e eeuw

Resultaat:

400 EUR

Verkocht
Antieke Franse Cartel wandklok, 1850 3558
Antieke Franse Cartel wandklok, 1850

Resultaat:

380 EUR

Verkocht
Engelse staande klok 3540
Engelse staande klok

Resultaat:

350 EUR

Verkocht
Zweedse Cartel wandklok, 1920 3623
Zweedse Cartel wandklok, 1920

Resultaat:

330 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, 19e eeuw 3620
Engelse staande klok, 19e eeuw

Resultaat:

325 EUR

Verkocht
Winterhalder Hofmeier klok, 1900 3515
Winterhalder Hofmeier klok, 1900

Resultaat:

300 EUR

Verkocht
Frans klokkenstel, 19e eeuw 3547
Frans klokkenstel, 19e eeuw

Resultaat:

280 EUR

Verkocht
Engelse staande klok, ca. 1800 3621
Engelse staande klok, ca. 1800

Resultaat:

275 EUR

Verkocht
Antieke Engelse tafelklok, 1900-1920 3516
Antieke Engelse tafelklok, 1900-1920

Resultaat:

235 EUR

Verkocht
Wortelnoten tafelklok 3625
Wortelnoten tafelklok

Resultaat:

220 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3628
Friese staartklok

Resultaat:

210 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3526
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Friese staartklok 3629
Friese staartklok

Resultaat:

200 EUR

Verkocht
Vorderzappler klok onder stolp 3632
Vorderzappler klok onder stolp

Resultaat:

175 EUR

Verkocht
Engelse pubklok, 1900 3536
Engelse pubklok, 1900

Resultaat:

170 EUR

Verkocht
Bronzen reiswekker met barometer 3556
Bronzen reiswekker met barometer

Resultaat:

160 EUR

Verkocht
Oude mini-reiswekker 3557
Oude mini-reiswekker

Resultaat:

160 EUR